Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaljátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok ezt a sikertelenséget átlagos pocakos pasiként a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Vagy 30-40 nőre írtam rá, kb. Ha 10 visszairt és csak eddig két lánnyal sikerült randiznom. Persze élőbe már a kémiát nem érezték.

Nem vagyok ronda igaz nem vagyok magas meg pocak is van és kevés a jövedelmem is de szerintem nagyon okos vagyok és jó a bensőm


2016. jan. 18. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne mutogasd a pocakod,max élőben,béna:D
2016. jan. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csomó pocakos ember van párkapcsolatban, de mindjárt jön 5 komment,hogy fogyjál, le, mert itt gyk-n ez a szokás...


Nehéz, sokan igazából kíváncsiságból vannak fent, szőke herceg fehér lovon, stb...

Tényleg van az a fajta lány, nem is egy, aki csak akkor ír vissza ha nagyon jól nézel ki, és valamiért a képekről meg a leírásból azt szűri le, van mit a tejbe aprítani :)


De ugye tisztelt a kivételnek, ezt kell megtalálni, nehéz de nem szabad feladni :)

2016. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Csomó pocakos ember van párkapcsolatban, de mindjárt jön 5 komment,hogy fogyjál, le, mert itt gyk-n ez a szokás..."


Valóban tapasztaltam ezt itt a GYK-n nem értem miért kell megváltoztatni mindenkit, ha úgy lehet párt találni.

2016. jan. 18. 09:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Még valami, én 2 éve még keményen kondiztam, szóval rendben voltam, volt izomzatom, és belem sem volt, és arcra se vagyok egy csúnya gyerek, még se írt vissza minden nő.

Ízlések és pofonok, valaki nem szereti az epret, és hiába rakod elég a világ legszebb, legnagyobb, leggusztusosabb eprét, akkor se fog kelleni neki :)


Ja, és még egy jó tanács, senki se szeressen a pénzedért vagy a testedért, mert ez az állapot változhat. Volt egy nő aki dicsért, de jól nézel ki stb, de nem volt a komoly kapcsolat híve, és a testemet akarta.


Felpróbálhattam volna párszor, de érted, megszeretem aztán félrekúr, nincs semmi értelme... Vagy csak abbahagyom a kondit ami megtörtént, összemegyek, továbblép... Megtörtént otthagytam, meguntam...


Szóval fontos, hogy ki, és milyen okból kifolyólag akar veled lenni, és mik a tervei a jövőt nézve

2016. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kismellű, vagy átlagos, szürke külsejű lány is írhatta volna ugyanezt.
2016. jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem erre mondják hogy a külső megfog a belső megtart? Szerintem kár így elutasítani azok tanácsát akik azt mondják hogy fogyjál le, mivel ők csak jót akarnak. Ha nem így lenne akkor azt mondanák hogy legyél még kövérebb, vagy csak szarnának a fejedre, ehelyett ök rádszánják azt a 3 percet az életükből. Ha nem tetszik hogy a lányok külső alapján válogatnak, akkor ne társkeresőn ismerkedj, mert az 99%-ban erről szól.
2016. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy társkeresőn nőkènt kapsz napi 20 levelet mondjuk? Csak annak ìrsz vissza aki erdekel nyilvàn.


Képet linkelhetnèl milyen nőkre ìrsz rà.

Àtlagosnak mondod magad, keress àtlagos nőt.


Amúgy soha nem lesz senkid, mert arra sem veszed a fàradtságot, hogy lefogyjàl.

Szintèn tùlsùlyos nő szòba jöhet vagy olyanoknak soha nem ìrsz?

2016. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. [link]
2016. jan. 18. 10:33
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

LOL kb erre szàmìtottam :D


Magyaràzd màr el kèrlek, hogy egy ilyen csaj meg egy olyan valaki aki arra is kèptelen, hogy sportoljon vag simán lefogyjon hogy jön össze?


Te elvàrod a 10/10 nőt te meg semmit sem vagy hajlandó tenni a külsődèrt.

2016. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

TE jó isten. Tiszta smink lett a monitorom :o


Eléggé eltrollosodott a kérdés a kérdező részéről.

2016. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!