Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaljátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok ezt a sikertelenséget átlagos pocakos pasiként a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Vagy 30-40 nőre írtam rá, kb. Ha 10 visszairt és csak eddig két lánnyal sikerült randiznom. Persze élőbe már a kémiát nem érezték.

Nem vagyok ronda igaz nem vagyok magas meg pocak is van és kevés a jövedelmem is de szerintem nagyon okos vagyok és jó a bensőm


2016. jan. 18. 08:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"nem lehet olyan párom akit szívből tudnám a külsejét szeretni?"


Csak nem ezt is te írtad?


Egyébként tényleg egyszerű, ha szerinted a pocakod miatt nem tudsz ismerkedni, akkor add le.. ha itt beír egy lány, hogy 165 centi és 80 kiló, senki nem mondja azt, hogy fogadja el magát, hanem elzavarják sportolni. Nem olyan nagy ügy, és legalább nem halsz meg szívinfarktusban 60 évesen.

2016. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A párom is pocakos képet tett fel társkeresőre, mégis válaszoltam neki annak idején. Életem legjobb döntése volt:) De volt olyan, akinek a fotója erőteljesen hozzájárult az elutasító válaszomhoz. Igaz, ott a pocak mellé ápolatlan külső is hozzájárult: hosszú, zsíros, kócos haj, össze-vissza lógó, lötyögő ruházat, mint aki nem tud felvenni rendesen egy inget és egy nadrágot. Igaz, én valóban csak egy átlagos csaj vagyok, nem olyan szép, akit belinkeltél. Szóval lehet pocakosan is társat találni. 30-40 emailből 10 válasz, nem rossz arány....
2016. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!