Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem nem fogok tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem fogok tudni soha megváltozni. Hogyan találhatnék társat ilyen előnytelen tulajdonságokkal? Szükségem lenne pszichológus segítségére?

Figyelt kérdés
Csendes, zárkózott lány vagyok. Az emberekből nem váltok ki szimpátiát, viszont unszimpátiát igen. Szinte sosem voltak barátaim, párkapcsolataim sem nagyon. Az emberek nem bírnak hosszabb távon elviselni, gondolom mik lehetnek az okai. Egész egyszerűen hiába próbálkoztam nem tudok kedves, nyílt, barátságos, bárkivel szóba elegyedő ember lenni. A neten is próbálkoztam már, semmi siker nem volt. Szeretnék más lenni, mint amilyen vagyok, de ez nem csak úgy megy hogy csettintek egyet aztán más ember leszek. L/24
2016. jan. 19. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pedig próbálkoznod kell. Gondold el, neked lenne igényed egy olyan társra, mint te magad?

Egyébként egyidősek vagyunk és nekem is gyakran vannak ilyen periódusaim. Önbizalomhiányból ered. Nálam legalábbis.

2016. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A csendes vagy zárkózott természet az nem baj szerintem. A kedvesség már más, az döntés kérdése: kedvesnek lenni annyi, hogy figyelsz a másikra, igyekszel megérteni őt, nem bántod meg, nem kritizálod, stb. Ez szerintem alap, ha ez nincs meg, akkor nem zárkózott vagy, hanem bunkó. (Bocsi, ez most csúnya volt.)


Ettől függetlenül pszichológus is segíthet abban, hogy rájöjj, miért nem tudsz/akarsz/mersz kapcsolatokat létesíteni.

2016. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányom van, ezt tudom.
2016. jan. 19. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom neked sem minden vágyad hogy egy barátságtalan unszimpatikus emberrel élj együtt. Igen, a változtatásban tud segíteni pszichológus.
2016. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 LazyJones ***** válasza:
Nem te írtál ki egy hasonló kérdést a minap?
2016. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. jan. 19. 17:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gond, ha zárkózott vagy, csendes, ha amúgy bejönnél, nem tudom így milyen vagy hogy nézel ki.
2016. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Figyelj, e miatt pszichológus felkeresését nem ajánlom, sőt igazából semmi esetre sem ajánlom, tudja a fene miért, de szerintem ezek amiket felsoroltál még nem eget verő problémák és egy kis erőfeszítéssel és idővel társítva tudsz változtatni. Vannak szerencsésebbek, nyitottabb emberek. Te úgy látszik nem vagy ilyen. Látod nem hullhat mindenki ölébe az, amit szeretne, valamiért kicsit küzdeni kell hogy sikerüljön, kicsit jobban dolgozni. Neked ez lehet az a valami.

Tanácsot konkrétan sajnos nem tudok adni, csak rizsázni. Sorry

2016. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van egy mondás: Az amit te gondolsz rólam, nem egyenlő azzal, amit én gondolok, hogy rólam gondolsz.


Magyarán nem biztos, hogy mindenki uszimpinek tart, lehet csak te hiszed és élből mindenkit eltaszítasz.


Amúgy: MOSOLYOGJ! Nem kell több. Csak mosolyogj. A mosoly csodákra képes. A többi majd alakul. MA hülyén érzed magad tőle, holnap már kevéssé, holnap után pedig válaszolsz annak, aki szóba akar elegyedni veled...

2016. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keresésnél egy idösebb komolyabb pasit keress, magas érzelmi inteligenciával 28-30 körül, szerintem ha megtalálod a nagy öt meg tudsz nyilni neki, majd nem eröltetni kell ezt hanem spontán jön akkor esélyes hogy érzelmek kialakulnak, mik a hobbijaid?? Valami gondolom csak akad, szappanoperákat haggyd de ha van olyan ami pasiké is lehet probálj arról beszélni...
2016. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!