Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy nagyon sok átlag alatti lányt is jóképű, sportos pasival látok együtt?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni, tényleg akkora a konkurencia Mo-n, hogy 175 centi alatt és szálkás testalkat nélkül esélye sincs valakinek a csajoknál. De komolyan, tényleg azt érzem, mintha a csajoknak kinézettől függetlenül (persze egy bizonyos szint fölött, amit nem nehéz megütni nekik) csak az lenne a feladatuk az életben, hogy a legjobb hím példányt minél hamarabb kiválasszák és ha lemaradnak a jó "egyedekről", akkor elkezdjenek böjtölni vagy kitúrni egy másik csajt a pozíciójából.

2016. jan. 20. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
a probléma az, hogy testalkat alapján kategorizálsz.
2016. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Te vagy a 53679753247894. hisztis gyerek, aki feltesz egy ilyen kerdest. Konyorgom, csinaljanak mar egy kulon kategoriat ezeknek a sirankozo veglenyeknek...!


23 N

2016. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Az, hogy a férfiaknak pocsék az ízlésük és mindegy nekik, csak nő legyen.
2016. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mumusan ***** válasza:
85%
Én úgy szerettem bele a páromba hogy Fogalmam sem volt a testalkatáról....ugyanis motorosruhában volt. Viszont a segge isteni benne :)
2016. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
mert sok hülye férfi úgy van vele hogy lyuk lyuk de ezek a kapcsolatok nem hosszúak
2016. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Mert a férfiak kevésbé válogatósak,dugás terén mindenképp.
2016. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Túl sok National Wild-ot nézel haver...
2016. jan. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Közelítsük meg most férfi szemmel. Persze, hogy lejjebb adják a hímek az elvárásokat, ha nem tennék, nem "csak" ennyi tapasztalatlan, sokszor szűz srác lenne, hanem rengeteg. Én is ezt látom, pedig nem élek annyira kis városban, aki nem jóképű, kisportolt "menő" arc, és/vagy nincs a segge alatt apuci összelopott pénze, annak iszonyú nehéz. Ezzel szemben ott vannak a nők, akik kiválasztják a legjobbat (külsőre és anyagi szempontból) a jelentkezők közül.
2016. jan. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert nem mindenki olyan felszínes, mint te, és nem a kinézetet veszi elsődlegesnek, ami eleve szubjektív.
2016. jan. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Talán az, hogy nem mindenki csak "átlag alatti lányt" és "jóképű, sportos pasit" lát, hanem EMBERT elsősorban!

És még mielőtt azt mondanád, h "ez nem igaz meg minden lány felszínes, bunkó, magas és izmos pasikra bukik" és egyéb pszichóblablát csak szólok: tegnap volt megint randim egy kb 166 centi magas pasival, aki ugyan nincs kigyúrva, csak látszik, hogy pl. bringával megy munkába. Az emberi oldaláról meg annyit, ma reggelre beleírta a hóba a nevem és elküldte fényképen. Jó volt ilyenre ébredni! Ha lehet és tényleg engem választ, én őt akarom! :)

2016. jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!