Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Végeredményben mit változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végeredményben mit változtat a visszautasítás tényén az, hogy egy csaj azt mondja, hogy "van barátom", vagy azt, hogy "nem vagy az esetem", vagy hogy "nem akarok ismerkedni"?

Figyelt kérdés
Vagy akármit. Mit változtat a helyzeten?
2016. jan. 24. 01:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy mit változtat?

Semmit. Elmondja az őszinte véleményét hogy mire számíts és kész.

2016. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy mi az indok, miért lovagolnak rajta ennyit egyesek? A nem, az akkor is nem.
2016. jan. 24. 02:02
 3/10 anonim ***** válasza:
El kell fogadni. Millió meg egy nő van még rajta kívül. Rá nem erőltetheted magad.
2016. jan. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, azt nem értem, hogy a férfiak miért vergődnek az indokon.
2016. jan. 24. 02:13
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Jajj, bocsáss meg. Azt hittem férfi vagy. :D

Mert rosszul esik.

Azok vergődenek, akik kaptak pár visszautasítást és emiatt teljesen maguk alatt vannak. Akkor már minden nőre úgy tekintenek hogy "biztos nem kellek ennek sem" mert csúnya vagyok, stb. Azt hiszik, minden nő ilyen és lerázza őket.

Pedig nem így van, csak nem képesek belátni és tovább keresni.

2016. jan. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Az nem mindegy, hogy hazudsz e a férfinak. Például egy nem vagy az esetem nagyon rosszul esik, de utána meg tudom kérdezni a lánytól, hogy szerinte, hogyan javíthatnék a külsőmön, hogy másoknál sikeresebb legyek.

A nem akarok ismerkedni duma, alapból hazugság, mert mindig ott van a hiányzó szó a végéről. VELED. A van barátom is szinte mindig hazugság. Ezek pedig bántóbbak, mintha az embernek az igazat megmondják, mintha egy hülye trágyadarabnak nézik és a pofájába hazudnak, mert úgy kényelmesebb...

2016. jan. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért nem lett eredményes az udvarlás, mert a nőnek barátja van, az egy külső ok, ellenben azzal, ha a nő amúgy elérhető lenne, de az udvarló pasi nem jön be neki valami miatt.

(Bocs a hülye fogalmazás miatt, de érted....)

2016. jan. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem megmondtam hogy azok vergődenek akik minden nőről azt hiszik hogy csak lerázzák őket? :D

El vagy tévedve szép öcsém, mert nem mindegyik ilyen.

Nem köteles neked megmondani, mit változtass magadon, max ha megkéred mondja el. De az felesleges, mert minden nőnek más az ízlése.

Buktad? Mész és ismerkedsz tovább.

2016. jan. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően az őszinteség hiánya a baj. Nem sértődök meg, ha az igazat mondja, akár azért mert foglalt, akár azért mert valóban nem tetszem neki valami miatt, sőt maga az indoklás hiánya sem baj, ha közli, hogy egész egyszerűen nem szeretne tovább ismerkedni. Nekem sem tetszhet minden nő.


De pl. egyik nem túl régi eset eléggé kiakasztott. Kifejezetten randi szándékkal találkoztunk, állítása szerint jól is érezte magát (külsőre valószínűleg bejöttem neki, mert már látásból korábban is ismert a csaj), aztán mikor második találkozás miatt kerestem volna, fel sem vette a telefont (konkrétan kinyomta kétszer is), más csatornán sem reagált, aztán 2 héten belül más faszival volt... Nehéz lenne azt mondani, hogy bocs de mégse? És nem ez az egyetlen ilyen eset, ez csak a legutóbbi.

2016. jan. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben, igazad van. közölje őszintén ha a továbbiakban nem akar beszélgetni, stb. Nincs abból semmi.
2016. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!