Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az hogy 20 visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az hogy 20 visszautasítás után NEM AKAROK 21edszer is nekifutni?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki csinálja azt amit akar.

2015. júl. 27. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem baj a te életed, csak így akkor feladod, hogy megtaláld aki keresel...
2015. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz. Nekem aztán hótmindegy.
2015. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ki mondta, hogy baj? Ha szerinted mindenki azt csinál, amit akar, miért kérdezel meg erről idegen embereket a neten?
2015. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egyedül neked baj, mert naponta húsz alkalommal teszed fel ett a kérdést. Ha ennyire béna vagy akkor dögölj meg egyedül, a kutyát sem érdekli, csak fejezd már be!
2015. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4: 3 nap alatt írtam ki 5 db kérdést ebbe a kategóriába. Az még nagyon messze van a 20-tól. Neked is eleged lenne 20 visszautasítás után, ha már most unod ezeket a kérdéseket. Ugyan annyi értelme lenne 21-edszer nekifutni, mint kiírni még egy ilyen kérdést.
2015. júl. 27. 11:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan pont annyi értelme lenne. Semmi. Van még kérdés?
2015. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
75%

Érdekes, hogy egy ember hogy csúszhat így le. Ha annak idején így álltál volna ahhoz, hogy megtanulj járni baba korodban, akkor a mái napig tolószékben lennél. 20 próbálkozás után feladod, mert megpróbálsz felállni, de visszaesel mindig. 21-re megunod és csá.


Igazából odáig kellene, hogy belátod, hogy a hiba benned van. Tennél ellene és már lenne lehetőséged csajozni.


... Most látom csak nem is a kérdésre válaszoltam. Nem baj. Nekem nem. Így van, szabad ország, azt csinálsz amit akarsz.

2015. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha így döntesz, és azután bele is nyugszol a döntésedbe. De az, hogy kérdést írsz ki róla, az arra utal, hogy zavar, frusztrál a dolog, és nem tudsz egyszerűen túllépni rajta. Kudarcként éled meg, és úgy is kezeled.


20 visszautasítás az nagyon nagy szám. Nagyon sok lehetőség, hogy végiggondold, és okulj belőle. 20 kudarc az nem véletlen, azért keményen meg kell dolgozni!


Ha változást szeretnél, akkor fogd ezt a 20 alkalmat, és vitasd meg valakivel, (ha nőkkel kapcsolatos kudarcról van szó, akkor mondjuk egy nővel) és hallgasd végig a véleményét, hogy vajon mi lehetett a hiba. Tanulj a hibákból, másképp lehet még újabb 20 alkalom, akkor sem fog a dolog jobban menni!


... vagy hagyd a francba az egészet, hiszen az is egy út. De akkor viszont próbáld elengedni a haragot, amit ezzel kapcsolatban érzel. A saját érdekedben. :)

2015. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd, koma, tőlem azt csinálsz, amit akarsz. Én nem foglak bekorlátozni.
2015. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem baj, azt csinálsz az életeddel amit akarsz. Én azonban nem bátorítok senkit a te példádra.
2015. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!