Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes-e megjátszanom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e megjátszanom magam ismerkedéskor, ilyen elcseszett jellemmel? (avagy "szívsz ha igazat mondasz, szívsz akkor is, ha nem")

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok épp egy mintajellem. Igaz erős kettőség ural, ami azt jelenti hogy az egyik "énem" igazán szórakoztató, humoros a maga fanyar módján (szokták szeretni, meg tudok nevettetni másokat - rossz hogy akkor is röhögnek mikor panaszkodom vagy "savazok" másokat.


Na, de vissza az eredeti témához. Ismerkedéseim során erősen megjátszom magam. Ez nem tudatos, alapból előjön az, hogy imponálni szeretnék és ez az én kissé gúnyos-szarkasztikus-szemétláda-pesszimista jellemmel nem lehetséges. Így olyakor ezt visszafogom erőteljesen és kidomborítom a szórakoztató énemet (ez is a pesszimista-szarkasztikus énemből van merítve, csak jól adom elő, és egy értelmesebb ember gurul a nevetéstől ha előadom magam). Sajnos kritizálni is szeretek (pozitív és negatív irányba is) - és imádom mindezt viccesen megtenni. (imádom a vicces kritika-oldalat, Rossz PC Játékok, AVGN, Nostalgia Critic, Baaad Moovies. Egyedül Dancsót nem, ő nem vicces, csak erőltetett)


Szóval sikerült már így kapcsolatot létesítenem. Na de, előbb-utóbb mindig kibújt a szög a zsákból... És mindig szakítva lett velem, mert "pesszimista" (mintha én választottam volna) vagyok, vagy mert "elrontom a jókedvét mindenkinek"(csak mert rózsaszín szemüveg nélkül látom a dolgokat?)


Mindegy a lényeg az, hogy rossz már nekem ez az ismerkedés-összejövés-szakítás emiatt ciklus, és egyetlen módszernek azt tartom, hogy legközelebb ne játszam meg magam az elején, legyek már akkor is ilyen, mint máskor? De úgy pedig van-e egyátalán bárki aki szóba-állna velem? Barátként mókás ez a fanyar stílus, de ha többről van szó akkor már lehet nem...



2016. jan. 24. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki megjátssza magát, azt sose önmagáért fogják szeretni.
2016. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Önmagadat adnod soha nem szabad, azt nem szeretik a lányok. Fel kell venned egy olyan álcát, amire ők buknak. Az őszinteség egyenlő az öngyilkossággal.
2016. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is pesszimista voltam. Atneveltem magam. Egesz jol sikerult.

N

2016. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1


Ha pedig nem játszom meg magam akkor egyáltalán nem fognak szeretni... :(

2016. jan. 24. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"mert "pesszimista" (mintha én választottam volna) vagyok" - Lehet, hogy nem fog tetszeni, amit írok, de tényleg te választod, csak lehet, hogy nem tudatosan. Legyél tudatosabb. Nem maszlag, mert nekem is volt pesszimista időszakom, és azt mondom, akár volt is okom rá, de ha nem akartam úgy maradni (márpedig nem, mert a megélhetési lehetőségeim is múltak rajta), tudatosabbnak kellett lennem, és sikerült változtatni, és van pozitív eredménye.
2016. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Én néha nekimegyek nyílt sisakkal a pesszimizmusomak - egy idő után mindig önámításnak érzem. Nagyon rossz... Szinte mindig "belátok a dolgok mögé" úgy érzem - emiatt sem lehetek túl szimpatikus...


Egyedül akkor kerülök ki ebből ha a fantázivilágomban - vagy másokéban - "járok". De ha meghallom hogy a "realitások talaja" vagy "realizmus" akkor semmi más nem ugrik be, csak az hogy minden érdekből történik, a dolgok 90%-a átverés, és mások csak azért állak szóba velem, mert érdekük van benne, nem magam miatt... Ez kihat a kapcsolataimra, főleg azokkal akikkel "hivatalos" ügyekben vagyunk ismerősök. Nem tudok jópofizni, mert tudom hogy csak azért ilyen rendes, mert pénzt adok neki érte. Ha nem adnék le se szarna. A média-embereket, pedig úgy képzelem el mint Ropi bohócot, aki amíg kamera on addig bohóckodik, aztán mikor már nem, akkor rögtön átvált egy flegmatikus "beleszarok" stílusra (sajnos ő egy nagyon jó paródiája ezeknek).


Sokáig tartana leírni hogyan látom a valóságot... :( Nagyon nem is vagyok boldog...

2016. jan. 24. 13:48
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Realista lehetsz, de nem kell pesszimistának lenned. Ezt úgy nehéz "átalakítani", hogy kvázi ez az ember alapjelleme. Én is sokat küzdök ezzel, de nem adom fel.
2016. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!