Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az ilyen megnyilvánulások milyennek tűnnek?

Figyelt kérdés

Az eltúlzott, nem témához illő nőimádatra gondolok. Pl. itt kiír valaki egy problémát, vagy hogy mit vegyen ajándékba, vagy akár hogy gondja van egy testi, vagy belső tulajdonságával. És akkor a témába vágó válaszok mellett mindig van 1-1 olyan furaság, tudjátok, hogy "ha nekem ilyen barátnőm lenne, én nem bánnék így vele" meg "én a tenyeremen hordoználak, hagyd ott, írj rám" "hát nekem pont csak az ilyen lányok tetszenek, másmilyen nem is kellene" Ha nekem barátnőm lenne, mindegy mit adna, egy darab kavicsnak is örülnék"


és így tovább. Szerintem süt az ilyen válaszokból az elkeseredett nőkeresési igyekezet, de én egy szarkazmusszemüvegen át látom a világot. Tehát, más hölgyek szerint ez aranyos? Romantikus?


(és légyszives ne pontozzuk le a válaszokat, véleményeket várok, amik nyilván különbözni fognak, ne "büntessük" a másikat, csak mert eltér a miénktől. köszi)


2016. jan. 24. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvétve egy-kettő aranyos van köztük, de a többsége nevetséges, szánalmas, ostoba válasz.

27N

2016. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Off: Hogy a "szarkazmus" kifejezés az utóbbi években mekkora divatszó lett!


On: Szerintem ismerkedni próbál, hátha bejön. Nekem közömbös lenne az ilyen, ha párt keresnék, nem így ismerkednék.

2016. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bosszantóak, de még rosszabb mikor az itteni lúzersrác hadosztály ilyeneket nyomat, mint pl egy sima csajszi képe alatt virtuális recska, hogy ők mennyire meg*nák...


De ugyanilyen rossz a sima vagy szerintem már vékonyka csaj képe alatti "EZKÖVÉR" beugatás... Megnézném mennyire fittek ezek az írogatók.


De még jobban utálom azokat akik KI AKARJÁK TÚRNI a "lúzer" barátot aki "lúzer" mert mondjuk nem szexel heti 50-szer a nőjével vagy mert kicsi a farka.

2016. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor csak magukat hirdetik és hozzá is teszik, hogy írjanak rájuk, az gáz :D

De amúgy nem, inkább jó és több ilyen srác kéne, akik valóban úgy gondolkodnak.

2016. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!