Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb lány idegesítőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány idegesítőnek talál, és nem értem, hogy miért? Lányok, mi nektek az idegesítő megnyilvánulások?

Figyelt kérdés
Senki sem mondja meg kerek perec...
2015. aug. 9. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
én megmondom,de írjál példákat :D
2015. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor idegesítő egy pasi, ha kínosan (gyerekesen, idétlenül) viselkedik, ha nem veszi észre, hogy nemkívánatos, akkor is jópofizni próbál, ha nem vagyok rá vevő, stb.
2015. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy férfikollégám, akinek frászt kapok a körülményeskedő viselkedésétől, viszont egy kolléganőmnek meg úgy látom, hogy nagyon bejön a stílusa. Szóval nem mindenkinek ugyanaz az idegesítő, látod, még nekünk egy közösségen belül sem. :-)

Nekem idegesítő, ha egy férfi csak mondogatja, hogy "jaj de jó lenne ez meg az", de nem tesz semmit, hogy valósággá váljon, amit szeretne. Idegesít, ha egy férfi tutyimutyi, anyuci szoknyáján lóg, ha otthonülő és soha sehova nem akar elmenni a szabadidejében. Én járok ingyenes tömegrendezvényekre, szoktam hallani (nem arra járóktól, hanem olyanoktól, és pasiktól is, akik célzottan az eseményre mennek ki) nyavalygást, hogy így rossz, úgy rossz, szidják a szervezést, a tömeget, no, pl. ez is idegesítő.

2015. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha okoskodik, mint egy felfújt hólyag, vagy beképzelt, vagy lenézi a nőket. Vagy macsónak akarja magát előadni, miközben egyáltalán nem olyan a stílusa. Ha szarrágó, anyagias, udvariatlan. Ha mindig magáról beszál és nem érdekli a nő, stb.
2015. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, bár nem vagyok lány,de tapasztalatból beszélek: Ha ronda vagy, akkor minden idegesítő egy nő számára, akármit mondasz vagy teszel, ha jól nézel ki, akkor bármit mondhatsz csinálhatsz, akkor is odáig lesznek érted.
2015. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most nehezen tudnék példát írni, de találkoztam már pár ilyen sráccal. Valamiben mind stikkes volt, de ez személyiségtől függ. Én az energiavámpírokat nem tudom elviselni...amikor beszélgetsz valakivel és érzed h szívja le az agyad. Szerencsére nem sok ilyennel találkoztam.
2015. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!