Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szüzek! Őszintén, kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzek! Őszintén, kinek tiszta a lelkiismerete?

Figyelt kérdés

Azoknak az embereknek a véleményére vagyok kíváncsi, akik a lehetőségeikhez mérten mindent megtettek egy kapcsolat érdekében, de egyszerűen minden kudarcba fulladt. Én most vagyok 24 éves és ma már öreg fejjel azt kell, hogy mondjam, teljesen tiszta a lelkiismeretem és nem őrlődők tovább a párkeresésben, mert minden tőlem telhetőt megtettem. Eljártam rengeteg rendezvényre, interneten is sokat próbálkoztam, rendszeresen kerestem a társaságokat a diploma megszerzése után is, de mindhiába. 53 kiló vagyok a 171 centi mellé, lehet nem is fejlődtek ki rendesen a csontjaim, mert a kézfejem is pont ugyanúgy néz ki, mint egy serdülő kislányé. A testalkatom szinte ugyanilyen, egy 12 éves szintjén lévő, kb. így nézek ki: [link]

Ennek ellenére óriási önbizalommal sosem adtam fel a küzdelmet, de most elértem azt a pontot, amikor rájöttem, hogy ami nem megy, azt talán nem kellene tovább erőltetni. Egyébként teljesen megértem a nőket, akiknek fontos a testalkat, mert rengeteg átlagos felépítésű férfi van, akik között hatalmas a konkurencia és így nekem hatványozottan nehéz érvényesülni. Tehát elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy akik a GYK-n panaszkodnak, azok vajon hozzám hasonlóan (főleg ilyen paraméterekkel!), minden követ megmozgattak-e, hogy legyen barátnőjük.



2016. jan. 25. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pedig még magasabb is vagy mint én. (168.5 cm) 26f
2016. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Te miről beszélsz? Ha haz a célod hogy legyen barátnőd, akkor rohadtul nem fog összejönni. A szerelem nem racionalitáson alapszik, és az emberek nem tárgyak, hogy meg kell szerezned őket. Gondolkodj már el egy picit azon hogy mit is szeretnél pontosan.
2016. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
A magas vekony kislanyos sracok az idealja, rengeteg apakomplexusos tini ribinek. Kizart hogy ezert nem talaltal senkit.
2016. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De én miért lennék magas?
2016. jan. 25. 09:42
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Neked se legyen tiszta a lelkiismereted!!!! Mert te csinálsz valamit nagyon rosszul!

Én még kisebb vagyok mint te 166 cm és kb ennyi kb mint te 26 évesen, alkatom is kb ilyen és már 3 barátnőm volt, jaa és nulla jövedelem mellett.....

Szóval ha nekem sikerült.........

2016. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

"53 kiló vagyok a 171 centi mellé"


csajoknál az élet 175 cm-nél kezdődik, és hidd el, nem egyszer kaptam én azt hogy "én felnézni szeretnék rád..." a lányka meg ugyanakkora volt mint én sajnos


de sebaj, nem csajozok, minden nőnek automatikus válaszom: Nem!


Nem érdekel mit akarnak, én is meguntam, leszarom, lefosom mit akartak volna, egyszerűen élvezem hogy nem kell senki kedvéhez alkalmazkodnom, sehová se kell járogatni, szabadidőmmel bármit csinálhatok, és olyan de olyan szinten szarok a mai nőkre hogy újabban már nem is válaszolok nekik semmire se

2016. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen tiszta.Én is nagyon sok dolgot megtettem érte,de semmi nem jött össze az égvilágon.Ami tőlem telt,mindent úgy érzem.

185 cm, 65 kg vagyok,tudom vékony...

Kezdeményeztem már mindenhol,utcán,buszon,egyetemen,bulikon,rendezvényeken, de semmi. Randira sem kaptam még esélyt soha...

De már nem érdekel,belefáradtam...

24/F

2016. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Valamit nagyon rosszul csinálsz... az önmagában még kevés, hogy eljársz rendezvényekre, a külső meg szerintem nem elsődleges szempont.


"Szia, XY vagyok, nagyon szépnek talállak, nincs kedved egy kicsit beszélgetni egy forró csoki mellett?"


Menj oda száz lányhoz, legalább tíz bele fog menni. Testalkattól függetlenül.

2016. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem többé-kevésbé tiszta. Mivel tudom, hogy nem nézek ki jól, ezért oda se megyek senkihez. Kis fölösleg van rajtam csak, de ahogy elnézem a konkurenciát, teljesen fölösleges lenne bevetnem magamat (173 centi vagyok, 78 kilóval, decemberben még 85 körül voltam). Akiknél próbálkoztam, azok mind eltűntek egy idő után se szó, se beszéd, és akinél most akarnék elérni valamit, az szintén nem keresi a társaságomat, mint úgy egyáltalán senki.


Viszont mostanában jöttem rá arra, hogy nekem nem is kell senki. Barátaim se voltak soha, nem is vágytam rájuk egy percig se. Tuti, hogy ha lenne is egy lány mellettem, akkor is az agyamra menne nagyjából 3 nap után az, hogy nem azt csinálok, amit akarok. A szüzességről meg annyit, hogy még ha meg is változna a véleményem és kerítenék magam mellé egy lányt, akkor is bármit hazudhatnék neki, nem lehet kinyomozni, hogy igazat mondok-e. Bár nem tudom, miért kellene hazudnom, mert ha egy nőt az érdekli, hogy a párja előtte hányszor volt már ágyban, ott nagy probléma van. Emellett én nem szeretek másokra odafigyelni, mert tudom, hogy ha még külön rá is koncentrálok a dologra, akkor csak elrontok mindent. Erre nincs szükségem. Ott a jobb kezem erre a célra, érzelmekre meg nincs szükségem - ha néha mégis megbolondulnék és megtetszene egy lány, akkor azt mondom magamnak, hogy úgyse vagyok hozzá elég jó, úgyse kellenék neki és úgyse foglalkozna velem. Eddig bejött és a tapasztalataim is a feltevéseimet támasztják alá.


TL;DR: nincs lelkiismeret-furdalásom. Ami nem megy, azt nem erőltetem, úgyse kellenék senkinek.

2016. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem azér de a súlyodért simán tehetnél! Ez már kb anorexia. Te nem éreznéd magad rosszul ha a barátnőd nehezebb lenne nálad? Engem is megdöbbent hogy mostanában mennyi fiú van aki kis tapadós nadrágban nyomul és FELEakkora a lába mint nekem vagy más lányoknak... Pedig 57 kg vagyok a 167 cm-hez, ami szerintem teljesen normális.
2016. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!