Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Őszintén, titeket zavar ha a párotoknak jobb kilátásai vannak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom anno, szakiskolát végzett, abban nem tudott elhelyezkedni, így egy gyárban dolgozott már évek óta. Én fiatalabb vagyok nála, viszont van diplomám, szakmai gyakorlatom a szakdogám által, illetve sokat diákmunkáztam sok helyen, így szinte bárhol el tudok helyezkedni, eladótól kezdve, irodistán át, laboránsig bárhol, később OKJ képzéseket is akarok csinálni, olyat ami "kiegészítés" lenne a szakmámhoz, és egyet ami ilyen hobbi szintű lenne (kozmetikus).


Szóval az exemmel eleinte minden jó volt, aztán állandóan szekált, úgy kezelt mint egy ostoba kölyköt, mintha az apám lenne, a nagy megmondóember. Sokak szerint azért, mert zavarta, hogy ő ennyi idősen csak a gyárig jutott, én meg többre vittem.


Tényleg ennyire zavarja ez a férfiakat? Ismerkedéskor is szinte én érzem magam rosszul, mert sokan csak néznek nagyokat ha az életcélokról kezdünk beszélgetni...


2016. jan. 12. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A párod nagyon lent volt.

Nem gond ha a lánynak jobbak a kilátásai,de az óriási különbség előbb-utóbb veszekedést szülhet.

Talán úgy érezte,hogy felvágsz a sokoldalúságoddal,őszintén szólva a fent leírtakon is érződik ez egy kicsit és ezt provokációként is lehet értékelni.:)

2016. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vágtam fel soha, bocsi ha így érződik, de nem ez volt a cél. Szóval sose vágtam fel a páromnak, annyi volt, hogy ha jelentkeztem valahova és hívtak dolgozni, akkor annak örültem, elmondtam neki és ennyi.


"Nem gond ha a lánynak jobbak a kilátásai,de az óriási különbség előbb-utóbb veszekedést szülhet. "

Ennek az okát ki tudnád fejteni kicsit részletesebben? Miért vezet ez veszekedéshez?

2016. jan. 12. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Maximum akkor lehetnének jobb kilátásai, ha felkapott modell lenne belőle. Nem zavarna, de ezen a szinten már nagyon nagy lépésekben halad az ember — és ha így lenne, tudnám, hogy nem tart majd sokáig. De maga a tény nem zavarna.
2016. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna, ha jobb lehetőségei lennének, mert nekem is elég jók vannak...


szerintem gyári munkásként nagyon zavaró lehetett számára, hogy ő csak ennyire vitte és érezte, hogy ez szét fog szakítani titeket, így megpróbált a saját szintjére húzni...


22F

2016. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar, hogy a párjának jobbak a kilátásai, azt valójában nem az zavarja, hogy az ő párja "jobb", hanem magával nincs kibékülve, érzi hogy annál többet is tudott volna ahol tart jelenleg csak egy lusta g**i volt :D Ráadásul a párját sem szereti eléggé valószínűleg.
2016. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet zavaró, ha azt a nő úgy kezeli, hogy az legyen.

Nálunk a feleségem jobban keres pl. Mint én. Van diplomám, de jobban szeretem azt a munkát amiben igazán jó vagyok, így ebben dolgozom. Ehhez okj kell, de viszont sok a megkeresésem, válallkozásom van. Tehát nem mondanám hogy azért gyári munkával egyenlő. Feleségem középvezető egy nagyobb cégnél, többet hoz haza de még soha nem volt ebből probléma. Én becsülöm a munkáját, ő is az enyémet. Szerintem ez a fontos.Bár úgy gondolom, hogy mindketten sikeresek vagyunk abban amit csinálunk.

2016. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez most egész ellentmondásos lesz. De ilyen is előfordulhat. Nekem az előző kapcsolatom azért ment tönkre mert "elméletileg" nagyon lehúztam, nem támogattam a lányt.

Valószínű ez más kategória lesz, csak azért meg kell említsem, hogy az érmnek mindig két oldala van. Azt gondolom ez mindig problema forrása lesz a mi es az utánunk következő nemzedéknek. Mivel az az elfogadott, ha a ferfi az eltartó es o keres többet. Ez két esetben nem okoz problémát, mindkettő ritka. Az elso, ha egész egyszerűen nem érdekli a férfit, a másik mikor szereti azt a munkát amit csinál. Most a te helyzetekben, gondolom a párod nem szereti a gyári munkát, igy persze, ha azt szeretne elérni, hogy (ha nekem nem jo) neki se legyen jo. Mit tudsz tenni? Semmit. A párkapcsolat elso es legfontosabb tényezője, a pénz körüli egyetértés vagy egyet nem értés. Neki a büszkeséget ez évekig fogja csesztetni, vagy amíg le nem beszél az ambicioidrol. Kívánom ne igy legyen, s beszélj vele hátha belátja nem a világ vége, ha o kevesebbet keres.

2016. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint általános jelenség, hogy a kevésbé művelt embereknek már az is provokáció, hogy nincs olyan sz..r életed, mint nekik. Elég legalja környezetből jutottam fel, és elég magasra, és a végén meguntam, hogy én magyarázkodok, amiért nem lettem egy rakás csődtömeg. Keresd intelligens emberek társaságát, ők végzettségtől függetlenül örülnek majd a sikerednek.
2016. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!