Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs az emberekbe (nőkben) az hogy legalább egy nemleges választ visszaírjon?

Figyelt kérdés

Mikor társkeresőn voltam, és rám írt egy olyan nő, aki számomra nem volt szimpi, megírtam korrektül, hogy ne haragudjon de nem az esetem.

Egyszerűen az volt benned, hogy mindenképpen írjak valamit neki. Bűntudatom lett volna ha egyszerűen semmi választ nem írtam volna levelére. A nők meg sorozatba nem írnak vissza, korrektebbek lennénk mi férfiak?


2016. jan. 25. 17:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Rád írt 1, idén. Rájuk ír napi 40.
2016. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

nem ír vissza = nem

visszaír = igen

fogadd el. most érted visszaírnak, lehetsz olyan, hogy elkezded szidni őket hogy de miért nem stb stb.

egy nő nem bízhatja a véletlenre.

2016. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Meg kellene tanulni a női gondolkodást.


Ők általában nonverbálisan fejezik ki magukat, nem pedig szavakkal. Élőben ugyanez van. Nem fogják a szemedbe mondani, hogy nem vagy az esetük, csak kevés esetben.

2016. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

a nemleges passzivitás biztonságosabb és biztosabb is.

te viszont ne rágódj ezen, és ara koncentrálj, aki visszaír.

2016. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Mi sem áll távolabb a nőktől, mint az egyenes beszéd.
2016. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én akkor nem válaszolok ha olyan stílusú a levél (téma, helyesírás), hogy még arra sem érdemes.


'Szia nagyon tetszel nekem szívesen meglatogatnálak. Merre laksz kint.?' - ma pl egy ilyet kaptam. Mindezt egy vadidegen ember írta. Nem tudom mit várt. Na tudod ki fog ilyenekre válaszolgatni.

2016. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem kell beleélnetek magatokat abba, ha egy nektek tetsző nő nem ír vissza. Fogjátok fel úgy, hogy ha nem ír vissza, akkor elszalaszt egy nagyon jó fej pasast.
2016. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%

1#

Napi szinten legalább 15-20 e-mailre reagálok és ugyanennyit is küldök el saját magam. Nem kétszavas "szia hogyvagy?" típusú üzeneteket írok, hanem több száz szavas áruigénylési listákat, amiben ki kell térnem az előző héti forgalomra és vásárlói preferenciákra részletesen, a pénzügyi elszámolásokról nem is beszélve, amiket minden nap végén el kell küldenem a főnökömnek, illetve az üzemeltetőnek, az előbbit leegyszerűsítve, a másikat egy sablon alaján hivatalos formátumban. Egy-egy ilyen mail leírása olyan 4-5 percet vesz el az időmből, szóval azzal az ostoba kifogással ne gyere, hogy egyeseknek derogál egy "bocs, nem fog menni, sok sikert a jövőben" típusú kis szar leírása.

A nőknek gigantikus méretűre képes nőni az egójuk a társkeresőkön, ahol a való életi figyelem sokszorososát kapják meg, emiatt pedig azt hiszik, hogy ők az áhított dívák és már nem is kell reagálniuk a kis pondrók leveleire, hisz kik ők, hogy nekik elszámolással kellene tartozniuk.

Ennyi az egész, lehet lepontozni, máshoz úgyse értetek.

2016. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Ezerszer el lett ugatva, hogy a nők nagyon sok levelet kapnak naponta.

Teljesen értelmetlen mindre vàlaszolni, hogy nem.

Főleg ha nemleges vàlaszt adsz, akkor azt sokan úgy èrtik 'hogy próbálkozz még egy kicsit.'

És ahogy írták előttem 'a nemleges passzivitás biztonságosabb és biztosabb is'.


De nyugodtan vigasztaljátok magatokat, hogy milyen szemetek vagyunk és minden férfi áldozat.

2016. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem korrektség kérdése. Se férfi se nő nem köteles reagálni, ha nem érdeklődik. Sok esetben a nőknek kifejezetten rossz tapasztalata van a nemleges válaszadással (rengeteg férfi ilyenkor agresszívvá, erőszakossá, nyomulóssá válik), így inkább nem reagálunk semmit. Társkeresőn egy ismeretlen emberről van szó, szerintem nem kell ennek nagy feneket keríteni. Ha az x-edik randi után lép le szó nélkül, majd akkor kérdőjelezd meg a korrektségét.
2016. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!