Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság az emberekbe komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az emberekbe komolyan ennyire nem szorult tisztelet másokkal szemben? Vagy ilyen jól belesulykolta már a média a topp modell alkatú lányokat a köztudatba? Miért nem tudjuk elfogadni egymást olyannak amilyen? (bővebben lent +kép) 19L

Figyelt kérdés

Eléggé elpattant az agyam az utóbbi idő eseményein. Kb egy hete folyamatosan megjegyzéseket kapok az alakomra. Most nem az egyéni sértettségemen akarok vitázni, de én már komolyan nem értem hogy hova tűnik az emberekből a tisztelet.. Ha még kövér is lennék, (Nem érzem magam annak... tettem fel képet, döntsétek el ti magatok is.) tény hogy nem vagyok 40 kg, de soha nem is volt célom annyi lenni.

Amin mérges lettem ma, az az hogy megjelent egy középkorú pár ma aki tulajdonképpen a szomszéd rokona, és legalább 15 éve nem is láttam őket. Mire jön a férje oda hozzám, hogy "jajj milyen jó húsba lettél", és neki áll fogdosni, majd jön a felesége helyeselve, hogy "igen igen, fogyókúrázol? valamikor mintha láttalak volna a városban akkor kövérebb voltál!" Nagyjából az egész beszélgetés aztán erről szólt, hogy én milyen vagyok, ill nem vagyok, mintha ott se lettem volna...


Arról nem is beszélve hogy néhány napja a gimiben ilyen országos felmérés keretein belül, felmérést végeztek és a tanár aki a súlyt mérte, mérés után rám fintorodik azzal, hogy "Maga kövérebb mint én! Hány kiló zsír van magán? Fogyni kéne nem gondolja? Nem kéne annyit zabálni!"


Na már most nem azért de konkrétan így is napjába egyszer eszem főt ételt, a szendvicsektől meg már undorodom ugyh szinte nem is eszek napközben. Járok futni, nem eszem a bolti szar kajákat, de ettől még nem vagyok piszkavas. Odafigyelek magamra, és nem értem hogy jöhet nekem azzal egy olyan TANÁR akinek lövése sincs még a keresztnevemről sem, hogy így lehordjon vagy 50 másik ember előtt. Had ne mondjam milyen megalázva éreztem magam...


Komolyan kezdem azt érezni, hogy süllyedjek el szégyenembe amiért olyan vagyok amilyen... Én akadtam ki túlságosan vagy tényleg pofátlanul viselkednek az emberek? Én ilyen lekezelő stílusban nem beszélek másokkal...


Sajnos nem csak magamon hanem a környezetemen is tapasztalatom hogy aki nem "tökéletes", nem fele meg az "elvárásoknak" az inkább ki se lépjen a lakásból, vagy lépten-nyomon szembesítik a hibáival együtt, és itt nem csak a kilókról van szó, legyen bármiben más.


[link]


2015. febr. 19. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
vagy kamu, vagy pszichés problémáid vannak
2015. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd már a francba... csinos vagy.
2015. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az tény,hogy sok ember mindig a másik súlyával van elfoglalva.Családban is szokás,mikor egy ideje már nem láttátok egymást,előjön a "hú,te híztál?hú,te fogytál ?" szöveg,ugyanez ismerősöknél.Ezt én is utálom.De már túljutottam ezeken,abban az állapotomban vagyok,hogy nem érdekel ki mit mond,nem érdekel ki mit hord,ki mit vesz fel,úgy nézek ki ahogy akarok,ha valakinek valami nem tetszik nem kell rám nézni és maradjon kussban :)
2015. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
uggyanmár, nézzétek meg a képeket. ez kamu, vagy hallucinál a csaj. ilyen egyszerűn nincs! soha, még igazán testes csaj ismerőseimmel sem történt hasonló. de ez, röhejesen képtelenség.
2015. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen alakra ezt mondták neked.

Szerintem provokokálni akarsz a kérdéseddel.

2015. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Komoly a kérdésem. Szó szerint megtörténtek, én is ezért vagyok kiakadva. Ezért nem tudok napirendre térni felette, mert nem hiszem el hogy ilyen van!
2015. febr. 19. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy amit a kérdező leírt, valóban megtörtént. Én is megkaptam már egy-két bunkótól, milyen vastagok a combjaim, meg hogy husis vagyok, úgy, hogy 171-172 cm vagyok, és 60 kg, ami szerintem ehhez a magassághoz egy átlag súly. Igaz, szeretnék fogyni 3-4 kg-t, de normálisan étkezem, sportolok is már régebb óta, szóval nem hinném, hogy bárkinek is joga lenne beszólni a testem miatt, mert nem a 100 kg-os elfolyt kategória vagyok.
2015. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!