Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha éreztél már különlegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha éreztél már különlegesen mély, lelki kapcsolatot egy remek nő iránt, de ő egy idő után durván le akart rázni külső okok miatt, harcoltál érte, hogy visszakapd?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akik átélték már, hogy az életük párjának tartott nő el akarta távolítani maga mellől külső okok miatt, mint pl. rossz időzítés, vagy családi kényszerítő körülmények, de sikeresen visszaszerezte őt, mert nem adta fel? Leirmátok röviden a tapasztalatotokat?


Előre is köszönöm!



2016. jan. 25. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg nem voltam ilyen helyzetben, de lattam a Romeo es Juliat. Tanulj belole.
2016. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben, és sokat próbálkoztam, de szélmalom harc volt, nem lett happ end
2016. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Biztosan van az életből vett jó példa, Nem drámára vagyok kíváncsi. Már bocs.
2016. jan. 25. 23:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Az egyik férfi ismerősöm van ilyen helyzetben,ő házas, egyelőre a gyerek miatt nem válnak, bele szeretett egy lányba, aki így nem hajlandó vele lenni. Végül is annyit elért, hogy beszélnek, meg néha elcsattan egy csók. A lány elég nehezen adta magát, próbálta lerázni sokáig, most mégis hajlik rà. De ez iszonyat sok idejébe tellett az ismerősömnek.
2016. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen persze. De ha te is tudod, minek kérded? :D nem mintha tudnának tanácsot adni, próbálkozz amíg lehet és nem vagy nagyon a terhére. Egyszer láttam youtube-on egy videót ahol a srác kb 5 évet várt a lányra, meg próbálkozott de a lány elhajtotta, aztán mára màr hàzasok
2016. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, de amilyen áron azt nem kívánom senkinek. Rá több mint 1 évre ugyan szétmentünk a család miatt, de akkor már én sem harcoltam érte semennyire.
2016. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló, persze tudom hogy van ilyen, ezért a kérdésem nem az, hogy van - e ilyen, hanem hogy kinek hogy sikerült a dolog. A pozitív tapasztalatok ugyanis erősítenek mindenkit, akinek esetleg hasonló gondjai vannak
2016. jan. 26. 00:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Azonnal eltávolodok, ha csak a legkisebb jelét is látom, hogy nem akar velem lenni. Nem erőltetném rá magam.
2016. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Praktika, trükk, ilyesmire gondolok, nem arra, hogy ajtóstól a házba....
2016. jan. 26. 00:23
 10/13 Blade Bone ***** válasza:
Talán ilyen esetekben ha nem ásod el magad nála teljesen, akkor a kitartás a legeslegjobb módszer, mert akármilyen is vagy ez megpuhít szerintem minden nőt, mert ha rögtön nem is, de hosszabb idő után elgondolkodik, hogy hoppá ez még mindig nem adta fel, ennyi évet nem lehet megjátszani.. Szóval ha ízlésesen betartod úgymond az ő játékszabályait, nagyra nőhetsz a szemében és aztán bumm, a kitartó "munka" meghozza gyümölcsét.
2016. jan. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!