Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon zűrös, ha 23 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon zűrös, ha 23 évesen hasonló külsejű párt szeretnék, mint a régi gyerekkori ideálom? L23

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyerekesen hangzik, de a férfiak is először igenis a külső alapján döntenek, hogy meg akarnak-e egy nőt ismerni, és azon vettem magam észre, hogy bizony én is. Persze a külső egy dolog, de nem kell-e belátnunk, hogy elsőnek mégis a külső fog meg?

2016. jan. 20. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem zavar. Mindenkit a külső fog meg először, ez így van.
2016. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A gondom azzal van, hogy nagyon ritkán találok olyat, aki nekem tetszik, de nekik meg én nem tetszem :( Akiknek én jövök be, nekem meg ők nem:(
2016. jan. 20. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán, ha leírtad volna részletesen egy képpel illusztrálva, akkor még esélyed is lenne akár itt is megtalálni azt...:D
2016. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Hasonló karakterű srácot keresek :$

2016. jan. 20. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

#4


Angol fiúbandák, melegfelvonulás... Ez a 2 hely ahol hasonló kaliberek vannak. De ha filmsztár kinéztű srácra vágysz akkor fogsz várni még pár évtizedet...

2016. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem sem gaz. Vagy en is visszamaradott vagyok. :D


Nekem a rocksztarok voltak eletem ertelmei tinikent, es mivel jo elmenyek fuznek hozzajuk, ezert szerintem normalis, hogy ha meglatok egy fekete haju, vekony sracot, akkor alapbol szimpatikussa valik a szememben. A szokektol peldaul a hideg is kiraz...


23/L

2016. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy rakás ilyen Mark Hamill féle srácot látni a városban, viszonylag átlagosnak számít. Simán találsz ilyet.
2016. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán találsz ilyet, azokkal meg ne foglalkozz, akik piszkálnak. A te életed, a te döntésed, a te érzéseid.
2016. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hello


Én hasonló karakterű vagyok, sőt még egy kicsit jobban is nézek ki. Engem egy cseppet sem zavar, ha valaki ez alapján ismerkedik, mivel én is így teszek.


Szívesen ismerkedem veled, feltéve ha hasonló karakter vagy, mint a gyerekkori ideálom: [link]

2016. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23 évesen már rég fel kellett volna nőnöd!!!!!!!
2016. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!