Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha annyira tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha annyira tetszik egy srác, hogy nem tudok jeleket küldeni neki?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerem, de tudom, hogy pár hónapja kikosarazta egy csaj, mert volt barátja, és a srác most óvatosabb.

Azt hiszem, tetszem neki, csak mindig mindenki azt gondolja rólam, hogy van barátom, így gondolom ezért sem igazán tesz semmit...

Próbálnék neki jeleket küldeni, hogy nem csak hogy szabad vagyok, de tetszik is, azonban erre képtelen vagyok, mert mikor meglátom, olyan mintha egy másik univerzumban lebegnék. Az agyam teljesen kiürül, és tök üres, nem gondolok semmire, csak a szívem örül, hogy látom, de az agyam ezt az örömet nem tudja kifejezésre juttatni, mivel tök üres, ha ő a közelben van (még egy mosolyt sem bírok megereszteni, mert egyszerűen annyira elmerülök abban, hogy nézem a srácot, hogy eszembe sem jut) :S



2016. jan. 26. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... hasonlóan viszonyulok a dolgokhoz, mint a kérdező
2016. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szólítsd le a világon található bármilyen kérdéssel/megszólítással, amitől nem tűnsz teljesen retardáltnak :D Lehetőleg olyan dolog legyen, amit nem lehet egy mondatból lezárni, pl merre találsz valami helyet, nem tud-e segíteni valamiben, stb.Aztán, ha már beszélgettek, akkor fogsz tudni mosolyogni, tekergetni a hajad és ilyenek.Onnan időnként keresheted, ha meg ő is elkezd érdeklődni felé, akkor nyert ügyed van :)
2016. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!