Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szolid visszafogott csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szolid visszafogott csendes nőnek kevésbé számít a külső?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy igen. Aki ilyen csendes nyugodt lány aki nem iszik nem bulizik azoknak inkább a benső számít.

Csak ezek a nők el vannak bújva.

Én 31 éves vagyok és csak egy barátnőm volt egy ilyen lány volt az.

Többi nő elutasított elhajtott külsőm miatt,tényleg csúnya vagyok


2016. jan. 30. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen független. Egy csöndes, szolid, visszahúzódó lánynak is lehetnek olyan rohadt nagy elvárásai a külsőt illetően, mint egy magassarkús bulihercegnőnek. Sőt! Akár még nagyobb is.
2016. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem látok ilyen összefüggést. Bár én nő vagyok, csak magamból és a körülöttem élő nőkből tudok kiindulni.
2016. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
nincs olyan nő, aki semmibe tudná venni a külsőt.
2016. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első főnököm idézve: "azt Te csak hiszed".
2016. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
meg a lóf**aszt :)
2016. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor engem hogy hogy egy ilyen lány tudott csak elfogadni. Akkor ez teljesen véletlen volt?
2016. jan. 30. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Szolidan oltozkodom. En magam nem vagyok szolid, ha megszolalok. :D Igy ranezesre ne itelj meg senkit. Kepzem magam folyamatosan a diplomam utan is, a jovedelmem is tukrozi az ambiciom. Heti 5-szor sportolok.

Az az elvarasom a pasi fele, h jo teste legyen es jo humora.

Szoval azert, mert valakit szolidnak gondolsz az oltozkodese alapjan, lehet elvarasa, foleg, ha a no is felmutathat sok mindent vagy tobbet, mint az atlag.

N

2016. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs ilyen összefüggés. A legjobb barátnőmnél csendesebbet, visszahúzódóbbat keresve sem találni. Bulizni soha nem járt, inni sem iszik egy kortyot sem. Mégis azért nem talál párt, mert nagyon magasak az elvárásai külső terén.
2016. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincsen ilyen összefüggés.A legcsúnyább nők is a legjóképűbb,izmos bunkókra pályáznak,szóval tökmindegy milyenek ők maguk...

24/F

2016. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennek nincs köze a szolidsaghoz,mindenkinek más a szép
2016. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!