Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az én szintem, honnan tudom ezt megítélni?

Figyelt kérdés
Mindig azzal jönnek a nők hogy rossz nőknél próbálkozik az ember meg hogy a saját szintjén keressen. Mégis mi az én szintem , honnan tudom ezt?

2016. jan. 31. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
önismeret...
2016. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Felejtsd el ezt az egész baromságot. 10/10, 9/10, mittudoménmennyipervalamennyi...


Ismerkedj azzal, akivel összehoz a sors, aztán meglátod.

2016. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Önismeret + lányok reakciói (ez többet nyom a latba). Ha már megszólítottál 20 lányt, akkor fel tudod mérni, milyeneknél van esélyed. Az a baj, hogy én mivel alacsony és ocsmány férfi vagyok, így én a 10-es skálán a 0-n állok, de ilyen lányt még nem láttam. Mindenesetre a szép lányokat hanyagolom, a kevésbé szép átlag alattiak is csak visszautasítanak.
2016. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

"a szép lányokat hanyagolom, a kevésbé szép átlag alattiak is csak visszautasítanak."


Megjött az első "alacsony vagyok, sz.r az élet" pasi ma este is. Ha nem ez lenne a képetekre írva, simán menne a dolog.

2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, mik ezek a "szintek", - de aki ilyenben gondolkodik, az eléggé alacsonyan áll.

Te csak éledd az életed, ne foglalkozz ilyen besorolásokkal.

2016. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a baromságot. "Szintek" nincsenek, mindenki értékes a maga módján, csak az ízlésünktől (ami mindannyiunknak más) függ, hogy ki jön be nekünk, és ki nem. Keress olyat, aki tetszik, és akivel jól érzed magad, ennyi.
2016. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!