Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy valaki nem képes megítélni, hogy volt-e valaha igazán szerelmes? S közben az volt. Vagy csak egyszerűen még nem volt az igazán.25/F

Figyelt kérdés
Állandóan ingadozó érzések, se veled se nélküled, még se tudsz nélküle élni.
2015. jan. 23. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egy új szerelem jön, akkor nehéz megítélni, hogy a korábbi kapcsolatban szerelmes volt-e az ember vagy sem, de leginkább ez is csak úgy, ha rövidebb időtartamú volt, mert az új rózsaszín köd eltörli a régit.

Se veled se nélküled kapcsolatom volt nem rég, az nekem szerelem volt és tudom, hogy később is így fogok rá gondolni, hogy szerelmes voltam. Ha együtt voltunk nem ment érzelem hiába volt, de külön hiányoltuk egymást és a lelki kapcsolat a beszélgetések újra érzelmet generál, hiába idővel csillapodhat a "láng". Ezt szerintem meglehet ítélni.

Magamból indultam ki ezt azért hozzáteszem.

20l

2015. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket csak megtörténtük után tudja az ember kategorizálni.Kellően olvasott ember azonban olvasmányélményeiből is képes beazonosítani.
2015. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most már utólag azt mondom, nem voltam még szerelmes. Az ilyen se veled, se nélküled dolog nem szerelem. De: magamban kellett rendet raktam ahhoz, hogy képessé váljak szerelemre. Egyedül nem ment, szakember segített.
2015. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kérdező, ha ez egy kapcsolat, mióta vagytok együtt? Egyes párok nehezebben csiszolódnak össze.

Olyan lehet, hogy valaki más érzésre számít, mint amit megtapasztal.

2015. jan. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt eddig is tudtam, hogy a Párom az eddigieket felül múlja mindenben/minden téren. Csak a minap tudatosult bennem, hogy igazán szerelmes még sosem voltam, eddig. Igaz egy film miatt gondoltam végig, vagy jobban bele.


"Az első szerelmem minden volt egyszerre, az a fajta, amit soha nem felejtesz el, soha nem próbálod, soha nem akarod, olyan nagy szerelem, olyan erős, hogy sosem múlik el, sosem fakul meg, sosem halnak ki belőle az érzések, az a szerelem, amiért harcolsz, az a fiú, akiért harcolsz! "


Fura is volt belegondolni, de igaznak érzem.

Olyan viszont nem volt, amit lentebb írsz. A Páromnál tuti nem. És örülök, hogy rátaláltam.

N

2015. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl 3 kapcsolaton (3 év, 1 év, fél év) úgy gondolom, én még nem voltam. Persze közben mindről azt hittem. A 3 évesből úgy léptem ki, hogy másnap már ismerkedtem, egyáltalán nem hatott meg a szakítás, sőt. Az 1 éves távkapcs. volt, ritkán találkoztunk, inkább a szexről szólt, mint az érzelmekről, de itt azért kicsit rosszul esett, mikor szakítottak velem, de inkább az önbecsülésem látta kárát, nem a szívem, bár ekkor úgy éreztem, nagyon szerelmes voltam, és nem lehet vége, de azóta rájöttem, hogy valószínűleg csak ragaszkodás volt, és önmagammal is el akartam hitetni, hogy márpedig ez szerelem. A fél éves pedig ilyen önbizalom-helyreállító kúra volt, egyáltalán nem szerettem, csak jó volt vele a szex, meg jól esett, hogy oda van értem - ő sem volt szerelmes, nem vertem át, nem használtam ki, tudta, hogy nem akarok komolyabb kapcsolatot, csak egy laza viszonyt. Persze alakulhatott volna úgy, hogy megszeretem, mert amúgy jó pasi volt, kedves, rendes, de semmi érzelem nem alakult ki. Ilyen se veled-se nélküled viszonyom viszont még nem volt, mikor valakinél eljött az inkább nélküled érzés, akkor leléptem, és nem vágytam vissza. Akihez visszavágytam, később rájöttem, hogy az az én hülyeségem volt és időt pazaroltam a kesergésre. 21/N
2015. jan. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem azt egyértelműen lehet érezni ha szerelmesek vagyunk!
2015. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!