Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem változtatok magamon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem változtatok magamon akkor nem lesz egy aranyos kedves okos átlagos barátnőm?

Figyelt kérdés
Pocak, toka, kis felesleg. Félénk, határozatlan vagyok és talán emiatt munkát sem találtam és otthon lakok szüleimmel. Jó lenne egy aranyos lány, akivel támogatnánk egymást. 31 éves Pesti fiú vagyok :)
2016. febr. 4. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Akkor semmilyen.
2016. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Kezd azzal, hogy mielöbb munkát keresel. Egy otthon ülővel nem igazán fognak a nők foglalkozni hisz azt fogják látni, hogy nincs jövöd. Ha szereztél munkát egy kis edzés ha nem érzed jól magad a bőrödben. Közben menny el haverokkal ismerősökkel iszogatni vagy szórakozni hátha valakinek felkelted az érdeklődését. És legvégül bár sokan máshogy látják vagy nem zavarja költözz külön vagy ha olyan barátnőd lesz akkor vele együtt. De ezek ellenére is találhatsz olyan lányt akinek kellesz. Légy pozitív! 23/F
2016. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"A 31 éves pesti fiú" kijelentés mindent elmond.
2016. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a külsőddel van gond, hanem azzal is, higy fiúnak definiálod magadat. Egy nőnek férfi kell. És ez nem valami unalmas közhely.
2016. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a munkanélküliség miatt nem fognak veled kezdeni, ha amúgy bejönnél nekik. Az a gáz, hogy fiúnak hívod magad 31 évesen, és gondolom nem az az otthonlakó típus vagy, aki saját maga készíti el a reggelijét, rakja be a szennyest a gépbe (még ha többiekével együtt is mossa az ki), vagy takarítasz, hanem anyud csinál mindent helyetted?!

Azért durva, hogy Pesten élsz, és nincs munkád. Jelenleg nekem sincs, de én egy isten háta mögötti településen élek már ha a munkalehetőségek területét nézzük. Járj el haverokkal, keress valami állást!

2016. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi a 3,14csának neked nbő?
2016. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez így együtt elég nehézkes. Vőlegényem kb. ilyen paraméterekkel rendelkezik (mondjuk ő félig a ház tulaja, és maga tartja el mgát külön lakrészben/szinten), de ő legalább dolgozik, és tervezi velem az összeköltözést. Az kell, hogy legyenek egy férfinak céljai - nekem már az sem szimpatikus, hog 31 évesen fiúnak mondod magad.

Nekem amúgy kicsit takarózásnak tűnik az, hogy miért nincs munkád. Van olyan munka, amit tudnál csinálni, még ha nem is fizet jól vagy nem olyan "menő". Csak kérdés, hogy milyen munkákra adod be a jelentkezésed, és milyen gyakran.

2016. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!