Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Melyiket választnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyiket választnátok? Egy átlagos belsőjű, de szép, csinos, aranyos lányt, vagy egy közepesen szépet, akin van 5-6 kg, de belsőleg nagyon egyedi és eredeti személyiség?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Második.
2015. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miből van rajta 5-6 kiló?

Aranyból?*.*

Hát akkor ez nem kérdés.Persze,hogy a Roszálindát választanám.

2015. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 aszomszedneni ***** válasza:

amelyik szimpatikus. amit leírtál , abból inkább az elsőt, mert ő "biztonságosabb", a második lehet egy kib@$zott szociopata is akár , akin persze van 5-6 kiló felesleg.

//

amúgy ez a felesleg ez tényleg akkora gáz a nőknél , mmint nagyon meglátszik?

mert én kb. ennyit szedek fel vagy adok le hétről hétre és én nem szoktam észrevenni külsőleg.


F/ 3X

2015. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A plusz nálam előny, az, hogy egyedi meg eredeti nem tudom pontosan mit takar itt, de nekem a nagyon kedves belső jön be szóval az lenne csak esélyes...


22F

2015. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"átlagos belsőjű"???

Az mit takar? Szív, tűdő, gyomor benne van? Máj 90%-os?


Nézd, az minket is zavar, ha valaki tucat, de azért még ritkán találkoztam olyannal, akiben ne lett volna valami egyedi. Viszont aki nagyon hangoztatja, h ő mennyire egyedi, és eredeti, az általában ugyanolyan tucat, tömegkövető birka, mint a többi "eredeti és egyedi" individum. Lásd hipsterek.

Azt az 5-6 kg fölösleget meg 3 hónap konditeremmel vagy futással leadhatod, és akkor nem kell ilyesmin agyalni! Az összkép a fontos, és ebbe a külső legalább annyira beletartozik, mint a belső. Ha a külsőddel nem vagy elégedett, hiába vagy eredeti, kreatív valaki, kívülről csak az jön le h szürke és átlagos vagy. A fő a külső-belső összhang!

2015. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A szebbiket.
2015. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
pontosítok : mindketten kedvesek, aranyosak, a második sem szociopata, csak sokkalta érdekesebb ember.
2015. szept. 17. 12:57
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, és az eddigi kommentelők véleményére is kíváncsi vagyok, annak tükrében, hogy kiegészítettem a kérdést (tehát mindketten aranyosak belsőleg, és egyik sem szociopata ). csak az elsőnek a külseje megnyerőbb, a másiknak a belseje.
2015. szept. 17. 12:59
 9/17 A kérdező kommentje:
Roszalinda az első lenne ??
2015. szept. 17. 12:59
 10/17 anonim ***** válasza:

az, hogy érdekes az relatív :)

mint ahogy a szép és csinos is...

2015. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!