Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én nem találok 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Csak én nem találok 30 év körüli hölgyeket, vagy férfi társaim ti sem? Természetesen hölgyek is írhatnak ők hol ismerkednek?

Figyelt kérdés
Nem járok szórakozóhelyekre sokat dolgozom ezért max bevásárlás közben ha tudok ismerkedni meg a net-en !

2016. jan. 30. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Semmi hobbi vagy sport? A közös érdeklődési kör jó kiinduló pont lehetne.
2016. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Magyarul antiszociális vagy, persze ezt nem írod le, mert ez egy erősen hangzó kifejezés, ami elég erősen leminősíti az embert, de gondolom ez a helyzet, ilyen lapokkal a kezedben meg ne számíts csodára.
2016. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem antiszociális, aszociális.
2016. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én munkahelyemen ismertem meg a volt páromat.

Én sok helyre bejárok (hivatalos helyekre is) lehet ismerkedni, akár hol.

2016. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha csak dolgozol és bevásárolni jársz, akkor hogyan akarnál fenntartani egy normális kapcsolatot?
2016. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

azért őszintén: itt mindenki a hobbit ajánlgatja, de valóban olyan sok ember jár el nyilvános helyekre hobbizni? az enyémet pl. lehet itthon is.


a kérdésre: egyél, igyál, szórakozz, nézelődj, sétálj nyilvánosan, ha nem akarsz társkeresőzni.


N

2016. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm az eddigi válaszokat és persze jöhetnek még :D . Egyébként kicsit válaszolok én is hobbim főleg autó motoros téren van mint sok Férfitársamnak így ott nincs nagy női tolongás természetesen sportolni sportolok de egy konditeremben ahol vagyok most újra 15-22 korosztály nem igazán vonzó 36 évesen és antiszociálisnak sem mondanám magam mert nem érdekel egy szórakozóhelyen egy egy éjszakás kaland illetve már úgy érzem kicsit ki is nőttem már belőle társkeresőt meg 1 hónap után offoltam mivel elég siralmas volt ott amit láttam Ja és annyi időm azért lenne amivel feltudnék tartani egy normális kapcsolatot illetve a sok munka is csak átmeneti remélem én is mindenkinek válaszoltam !
2016. jan. 31. 09:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor marad a bevásárlás vagy a közlekedés :) esetleg baráti kör, ismerős ismerősei..

Ha szimpatikus valaki, próbálj beszélgetést kezdeményezni, hátha viszonozzák. Max lepattint, de gyorsan túl kell rajta lenni :)

Van még só szabad nő ebben a korosztályban is :p

2016. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pötyös Panni ***** válasza:
36 éves nő vagyok hasonló problémákkal..A korosztályom a 20 éves lányokat favorizálja, míg nekünk maradnak az elvált, idősebb férfiak,gyerekekkel..Az antiszociális magatartás teljesen mást takar.Annak igénye sincs a jó társaságra, míg mi szeretnénk ismerkedni, csak nem tudunk hol...
2016. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ejj Pöttyös Panni!

Pont passzolunk. Én is 36 vagyok, 5 hónapja egyedülálló. .)

Bár lehet lefejelnél, mert 160 cm vagyok. :D

2016. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!