Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Éreznétek legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Éreznétek legalább egy cseppnyi bűntudatot, ha egy házas férfival szexeltek rendszeresen, aztán a felesége rájön, hogy megcsalja és emiatt elválik tőle?

Figyelt kérdés
Hogy annyi egyedülálló van és pont egy házassal kellett összeszűrnötök a levet, akinek amúgy is van tartós kapcsolata.
2016. febr. 5. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem mintha a házas férfi megerőszakolta volna a szeretőt, de ha valakit hibáztatni kell, az inkább a férj legyen.
2016. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném, hogy valaha is belekeverednék ilyen helyzetbe, de ha igen, akkor éreznék bűntudatot. Még akkor is, ha az a kapcsolat, amely mellett szeretőt kell tartani, eleve halott volt.
2016. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Abban a pillanatban, mikor együtt voltunk, nem éreztem bűntudatot. Utána mondjuk főbe lőttem volna magam minden alkalommal, de egyébként ez nem így működik, hogy "miért pont egy házassal/tartós kapcsolatban élővel"... Az ember eszét el tudja venni a szerelem. Az erkölcseit is le tudja bontani.
2016. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, én most kezdek bele esni egy házas férfiba, még fel is ajánlotta magát úgymond, mégis nemet mondtam. Nem akarok sérülni, igen még a gondolatától is bűntudatom van. Ráadásul tök jó fej felesége van, úgyhogy nem cseppnyi a bűntudat, pedig csak flört van. De ismerek olyat, akinek nincs bűntudata, pedig kufircolnak.
2016. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit éreznék. Nem volt még kapcsolatom házas férfival. Párommal most tervezzük az esküvőt, sose vonzott a szerető szerep. Nem hiszem, hogy a jövőben belemennék a másodhegedűs szerepbe, társat akarok magam mellé egy egész embert.
2016. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a feleség, vagy a lebuktató? Meg kell bizonyosodni arról, hogy történt-e valóban megcsalás! Engem gyanúsítottak már meg ilyennel, de a férfi ugyanolyan hibás lett volna. Ehhez két ember kell.
2016. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

nem ezek a nok nem ereznek a faxon kivul semmi mast

Akkor lesznek erzeseik h az ao ferjuket baratjukat hasznalja rajtuk kivul mas is Na akkor lesz mionden

2016. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!