Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak minden egyes nőnek tetszeni? Miért nem keresnek olyat, akinek ők kellenek?

Figyelt kérdés

Összeadják azt, amit egymástól hallanak ("legyen kigyúrt, bunkó, BMW-vel"), majd vagy megpróbálnak ilyenné válni, vagy sírnak, hogy miért nem fogadják el őket úgy, ahogy vannak. Miért nem keresnek olyan lányt, akinek ők kellenek? Kizárt, hogy ne legyen ilyen. De gondolom, ők ezeknek a pasiknak pont nem kellenek... Akkor miért nem válnak olyanná, mint amilyen férfiak pontosan annak a kiszemelt lánynak tetszenek, ahelyett, hogy mindenkit egyszerre próbálnának meghódítani? Bár utóbbi megoldás nyilván nem lehetséges, senki nem tud kibújni a bőréből.

Tehát, miért tesznek úgy, mintha minden nőt egyszerre akarnának felszedni? Főleg, miközben azt hajtogatják, hogy ők csak egy rendes lánnyal akarnak kapcsolatot.


2016. febr. 6. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Mivel, ha leragadnánk egy nőnél akkor kb. szűzen halnánk meg.

Tudod úgy van, hogy 2 mondatot beszélsz egy nővel és látod rajta, hogy "nem", így megyünk a következőhöz.

2016. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Talán mert én soha egy nőnek sem fogok kelleni és mindezt azért, mert alacsonynak és ocsmánynak születtem, amit soha, egyetlen egy lány sem tud tolerálni. Rengeteget próbálkoztam már, és még egy randi sem jött össze soha!
2016. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Mindenféle lánynál próbálkoztál? Biztosan nem...
2016. febr. 6. 16:41
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
13 éve folyamatosan próbálkozom barátnőt szerezni, 1000 elutasítás felett járok. Szinte mindenféle lánynál próbálkoztam már, sokféle módon. Egyedül a szép lányok azok, akinél még sosem próbálkoztam, de ugyebár tökéletesen értelmetlen az én külsőmmel szép lányoknál próbálkozni, amikor azok még jobban fenn hordják az orrukat. Még a kevésbé szép lányok is nagyon bunkó módon tudják visszautasítani az embert, ha meg a közelben vannak a barátnőik, akkor még a lehető legjobban megpróbálják megalázni az embert.
2016. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4. Pedig kezdjél el szép nőknél ismerkedni, mert ott lehet sikered, mert a legtöbb pasi így gondolkodik és szép nőket meg sem merik közeliteni.
2016. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Nincsen olyan,akinek kellenék... legalább is nem tudok róla.

Nos ezért.Meg mert engem nem úgy neveltek és nem úgy születtem,hogy bunkó,tapló legyek a nőkkel... pedig hányszor szerettem volna már...

24/F

2016. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
én totál átlagos csajoknál meg átlag alattiaknál próbálkoztam de nekik is a leghelyesebb leggazdagabb pasi kell! ha annyira kéne neki pasi csak eljött volna velem randira. 3 évig próbálkoztam de mára feladtam! úgy hogy ekte baromság amit mondasz hogy ezek a férfiak biztos a plázacicáknál próbálkoznak... hát nagyon nem....
2016. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-osnál a pont, férfiként mondom ezt...
2016. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Miért akarnak a férfiak minden egyes nőnek tetszeni?"

Miért, akarnak? A többség nem akar. Sőt, még egyetlen férfit sem láttam, aki minden nőnek tetszeni akart. Tudod miért? Mert neki sem tetszett minden nő.


"Miért nem keresnek olyat, akinek ők kellenek?"

Miért, nem keresnek? Szerinted, amikor itt sorban küldik az üzeneteket, tele vannak a társkeresők pasikkal, akkor épp nem olyan nőt keresnek, akinél van esélyük? És akkor még csak a netes ismerkedésről beszéltünk...


"Összeadják azt, amit egymástól hallanak ("legyen kigyúrt, bunkó, BMW-vel"), majd vagy megpróbálnak ilyenné válni, vagy sírnak, hogy miért nem fogadják el őket úgy, ahogy vannak."

Nem csak összeadják, amit egymástól hallanak, hanem meg is tapasztalják.

Őszintén: Ha tényleg nem kell valaki senkinek, akkor mit csináljon? Letöri az embert. Férfit, nőt egyaránt.

Hány kigyúrt BMW-s bunkót láttál már nő nélkül évekig? Mert én egyet sem. Pedig ismerek párat, akik amúgy barátként teljesen korrektek és meglepően jó lelkűek, csak azzal nem ment nekik a csajozás.


"Miért nem keresnek olyan lányt, akinek ők kellenek? Kizárt, hogy ne legyen ilyen."

Van ilyen! Végül is, kb. 7 milliárdan vagyunk, aminek a fele nő. Ha kivesszük a gyerekeket meg kiskorúakat, még akkor is több, mint 2-3 milliárd nő marad. Hajrá, utazza be a világot az, aki nem talál olyan nőt, akinek kell!


"Főleg, miközben azt hajtogatják, hogy ők csak egy rendes lánnyal akarnak kapcsolatot."

Sokan tényleg azt akarnak. Egy kezemen megtudom számolni, hogy életem során hány rendes lányt láttam. Szerencsére egyet ki is fogtam közülük, de ettől még együtt érzek a férfitársaimmal, mert nem egy havernál látom, mennyire letöri a csajozás. Vagy inkább a csajozásban szerzett kudarcok.

2016. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy akarok minden nőnek tettszeni. Nekem sem tettszik minden nő. Ma viszont találkoztam egy tök helyes, aranyos lánnyal, na neki azért szeretnék tettszeni. Csak az a bibi hogy a barátjával voltak. Na de ez van ilyen az én szerencsém.
2016. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!