Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak átlagban kb hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak átlagban kb hány éves kortól kezdenek el tetszeni az izmosabb, magasabb, férfiasabb arcú férfiúk, a vékonyabb alacsonyabb vasalt körbenyírt hajú fiúk helyett?

Figyelt kérdés
Kb mikortól lennének inkább egy Randy Ortonnal egy Justin Biber helyett?
2016. jan. 19. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
15 éves kortól, de ez is változó, valakinek 20 éves koráig biber jön be...
2016. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok és nekem soha. Justin Bieber és a vasalt / körbenyírt haj sem jön be, de a vékony testalkat igen, mindegy, hogy magas vagy alacsony (nálam legyen magasabb). Az én barátom egy vékony, félhosszú hajú rocker srác, nem kéne helyette sosem valami visszataszító izomkolosszus :D Egyáltalán nem jön be az a típus.
2016. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A két példa nyilván a két "szélsőérték" volt.


Tehát nem feltétlenül úgy értem hogy inkább melyiket választanák, hanem hogy inkább melyik típusú "férfiasság" felé húznak.

2016. jan. 19. 16:24
 4/20 anonim ***** válasza:
nekem már 16-tól az izmosabb,magasabb,férfiasabbak tetszettek, de a legtöbb barátnőmnem még 21 évesen is a "vékonyabb, fiús" arcúak.
2016. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24 vagyok, és egyik felé sem húzok kicsit sem.
2016. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem mindig a férfias fèrfiak tetszettek. Mióta az eszemet tudom ☺

Ezeket a fiú bandákat se èrtettem,hogy miért jók.

2016. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
A Randy Orton egy elég hülye példa volt, egy átlagos intellektuális és vonzó egyetemista lány (tehát egy érzéki nő és nem egy utolsó ostoba pics@) nem ilyen fafejű, tetovált macskajancsira vágyik, hanem inkább egy Bradley Cooper kaliberű, stílusos, gazdag és sármos férfira. Amúgy akkor változik meg az ízlésük, amikor kezdenek jobban rálátni a világra, elkezdik az egyetemet, esetleg eltöltenek egy napot London elit negyedében, és rájönnek, hogy a szerelemhez hozzá tartozik az elegancia és a pénz is, amit egy baseball sapkát és trikót hordó nyikhaj nem tud biztosítani.
2016. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy érett nőnek nem a körbenyírt hajú swagyolok tetszenek, de nem is a kigyúrt izomagyak, hanem az intelligens férfiak. Persze, nem azt mondom, hogy aki intelligens, az nem lehet izmos, de ez a Randy Orton se épp az IQ-járól híres.
2016. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Pénz most irreleváns, a példámban pl mindkét úriember multimilliomos, de egészen máshogy néznek ki.


Itt most csak a kinézet számít.


Bradley Cooper egyértelműen a magasabb izmosabb férfiasabb arcú kategóriába sorolható, ha nem is annyira mint Orton de arra fele húz, nem pedig a "páwa" kategóriába.

2016. jan. 19. 17:05
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez ízlés dolga, nem kortól függ. Nekem már 11 évesen is a hosszú hajú, lányos arcú, vékony, izomtalan pasik jöttek be. 30 elmúltam, most is az ilyen jön be. Az én ízlésem nem változott. Persze a párkeresést nem külső alapján intézem, mert ott pont nem az a fontos.
2016. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!