Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek itt Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt Magyarországon jobban jellemző, az a gondolkodás mód, hogy a "nőnek kuss és csinálja, amit a férfi mond" a többi Európai illetve Amerikai országhoz képest?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt fogják írni, hogy igen, de valójában egyáltalán nem.
2016. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a szomszéd férje mindig zöldebb?
2016. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Clark Kent.. ***** válasza:

Így van, ahogy az első mondja.


Valójában egyáltalán nincs így, sőt bizonyos esetekben a nőnek már több előnye van, mint a férfiaknak.


Valójában azt gondolom, hogy a nők irányítanak. Egy jó nő tudja magáról, hogy a szép és hogy a külsejével bármit megkaphat. Azt gondolom, hogy ez a nőknek sem jó, hiszen ők arra vágynak, hogy legyen mellettük egy magabiztos pasas, aki irányt mutat nekik.


Éppen ezért van szükség valódi férfiakra.

2016. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem egy ilyennel találkoztam és volt már neki több hosszú kapcsolata.......
2016. febr. 7. 15:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Miben van a nőknek több előnye?
2016. febr. 7. 15:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőknek jobb a helyzete Magyarországon, mint a világ ma élő nőinek 80%-ának (Afrikában, Dél-Amerikában, Ázsiában).


22/L

2016. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ez elterjedt lenne. Sokfelé járok, de élőben egyáltalán nem találkozom ezzel a szemlélettel. Itt gyakorin néha van egy-kettő kérdés vagy hozzászólás, amiről arra lehet következtetni hogy az illető ilyen, de én eddig csak elvétve találkoztam velük.
2016. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem panaszkodom az életemre, sőt a kapcsolatomban sajnos inkább én vagyok a dominánsabb (nőként), viszont összességében szerintem könnyebb életük van a férfiaknak, főleg családosan.

Sokkal egyszerűbb csak 1 dologgal teljes erőbedobással foglalkozni, mint sok dologra figyelni egyformán. Ezalatt értem azt, hogy ugye ált. a férfiak "csak" dolgoznak, otthon max. "besegítenek" a nőnek, amiért ugye a nőnek nagyon hálásnak kell lennie, míg a nőnek egyszerre kell mindenhol ugyanannyira helyt állnia és ezért még elismerést sem kap.

Pl. egy férfitől ált. el vannak ájulva az emberek, ha tud főzni, porszívózni, pelenkát cserélni, játszótérre vinni a gyereket vagy szülőire menni, míg a nőktől ez ugye alap, sőt az ellenkezőjéért majdnem lincselés jár.

Ill. egy férfinál 30 felett megengedett az apukás külső (dadbod), míg ugye egy nőnek még 40 felett is 20-nak kéne kinéznie...


Bocsi, ha nem pont a kérdésre válaszoltam, de szerintem ez is ahhoz a témához kapcsolódik :)

2016. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, máshol hogy megy ez.

Itthon tudom, sokan így gondolkodnak.

Mivel én ezt nem hagyom, és SENKINEK nem hagyom magam alárendelni, így sokszor léptem le idő elött.

Én nem tűröm a megkúlönböztetést, semmilyen téren. Vagy tud teljesen egyenrangú, egyenjogú félként kezelni, és nem erőlteti rám a gyöpös gondolkodását, vagy tipli van.

Nem okoz gondot semmi olyat elvégezni, amit a párom elvégez (nem kell a bányával meg az építőiparral jönni, hogy megpusztulnék a cementzsákokkal, mert a férfi se köteles ilyen munkát végezni.)

Mindent igyekszem viszonozni, de sose csinálok hülyét magamból, és egy miliméterrel nem teszek többet senkiért, mint amit én kapok.

Nem kell velem egyetérteni, de azzal nyilván elválnának útjaink.

2016. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mégis hol van ilyen?ez itt nem ázsia. itt már azt se te döntöd el hogy hordod e a cipődet,a cipő dönti el hordani akar e téged.

női egyenjogúság van ami kezd átcsapni a női egyeduralom felé.mint régen csak fordítva.

2016. febr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!