Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kit fog választani egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit fog választani egy nő inkább egy helyes pasit rossz bensővel vagy egy rossz külsejű pasit akinek jó a bensője?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki helyes de nem okos, nem lehet úgy elbeszélgetni vele, nem kedves, önző stb

Van egy kevésbé helyes, átlagos vagy alatti pasi, akivel nagyon jól el lehet beszélgetni, nagyon okos, közös hullámhossz megvan.

Nyilván olyannal fog lenni a lány, akiben mindkettő megvan, de ha ezt a két végletet nézzük akkor melyik lesz inkább a nyerő a nőknél.


2016. febr. 7. 18:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
helyes... khm.... rendes pasit. XD
2016. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
De szerencsére nem ez a 2 véglet van!
2016. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Hát ha van esze akkor egyiket sem, hanem vár arra aki mindkét szempontból jó a számára. Te is ezt tennéd fordítva, ha lehetne, nem...?


Amúgy a "jó" és a "rossz" szubjektív szempont.

2016. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
egy helyes pasit rossz bensővel
2016. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy érmét.
2016. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Természetesen az elsőt.
2016. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Valszeg az elsőt.
2016. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

N csaknez a kettő választás van, ugye tudod.


Persze sok lányt láttam már hülye sráccal. De nem nagyon foglalkozok a dologgal.

2016. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kettőből a második kellene. A közös hullámhossz szerintem mindenkinél mindent visz, a nagy beszélgetések is ha okos, akkor meg még fel is lehet rá nézni. Ezek után már biztos találok valamit, ami a külsejében megtetszik.


Buta férfinél nincs aljább. Egy nőnek még elnézik, ha buta, ha szép, de egy buta pasasnak nincs mentsége. :)

2016. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire átlag alatti a pasi. Ha annyira alacsony és ocsmány, mint amennyire én, akkor azonnal fut az 1-es jelentkező karjaiba. Sajnos, ha az embert a természet olyan ocsmány külsővel verte meg, mint engem, akkor az ilyet már tapasztalatból is ismeri.
2016. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!