Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kit fog választani egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit fog választani egy nő inkább egy helyes pasit rossz bensővel vagy egy rossz külsejű pasit akinek jó a bensője?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki helyes de nem okos, nem lehet úgy elbeszélgetni vele, nem kedves, önző stb

Van egy kevésbé helyes, átlagos vagy alatti pasi, akivel nagyon jól el lehet beszélgetni, nagyon okos, közös hullámhossz megvan.

Nyilván olyannal fog lenni a lány, akiben mindkettő megvan, de ha ezt a két végletet nézzük akkor melyik lesz inkább a nyerő a nőknél.


2016. febr. 7. 18:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Helyes pasit rossz belsővel, és inkább szenved mellette, mert a külsőség jobban számít. De azért Tisztelet annak az elképesztően kevés kivételnek.
2016. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%

"De azért Tisztelet annak az elképesztően kevés kivételnek."


...akik itt azt hazudják, hogy márpedig a második, illetve annyira előnytelen a külsejük nekik is, hogy az első elkerüli őket

2016. febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
42%
egyiket sem
2016. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Egyéni ízlés alapján.


Én személy szerint, ha csak ez a két véglet van, akkor egyiket sem választanám.


Szerencsére van az is amikor egy pasi helyes is, okos is, és rendes-normális is egyben, egy hullámhossz stb. Én ezt választottam, és választanám a mai napig is.

2016. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!