Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg bevezetnék a szingliadót, akkor a lányok jobb hiján akár belemennének előnytelen külsejű pasival is kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem tudnák kifizetni a szingliadót, mert olyan sok lenne, ebben a kényszerhelyzetben feladnák a magas elvárásaikat vajon?

2016. febr. 7. 20:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Öreg...erre apellálsz?
2016. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Én nem örülnék neki, ha egy lány csak érdekből lenne velem...
2016. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Aki így számol az mekkora loser lehet :D

Részemről én egy fiú barátommal kötnék alibi házásságot. Neki is jó lenne, nekem is :) de maradnánk csak barátok.


De soha nem lesz ilyen, ez kivitelzhetetlen baromság.

2016. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy. Nincs az a pénz, amiért egy lány összejönne velem, hiszen alacsony vagyok és ocsmány, és 29 évesen még csak randizni sem randiztam, mert csak visszautasításokat kaptam, pedig rengeteget próbálkoztam már.
2016. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az alibi férjem is magas, gazdag és jóképű lehetne természetesen...
2016. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%

Á,ehelyett fellendülnének a műbráner gyártó cégek !

Rogyásig állnának az erotikus boltok polcain a különböző segédeszközök.Aztán beszereznék José Armando egészalakos képét,majd ráaplikálnák a műbránert.Mikor ezzel elkészültek,akkor aztán jól belecsapnának a lecsóba.

Esetleg Jusztin Bieber,gyúrós,medencetakarító,stb. poszter is képbe kerülne.Meg persze ott van az odavizuálás lehetősége is.Határ a csillagos ég.

2016. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Ehhez nem kell szingliadó. Minden pasi talál csajt, ha tudja, hogy a nők első számú erogén zónája a fül. Csak nem harapdálni kell, hanem duruzsolni bele.
2016. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

"Minden pasi talál csajt, ha tudja, hogy a nők első számú erogén zónája a fül. Csak nem harapdálni kell, hanem duruzsolni bele."


Ez komoly?

2016. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak felgyorsulna a kivándorlás.
2016. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%
Koma, rajtad semmilyen adó nem segít, nem kapsz pinát :\
2016. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!