Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Egy nőtől mit várnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy nőtől mit várnátok el egy kapcsolatban, milyen "törvényeket" állítanátok fel?

Figyelt kérdés
Például egy olyan nőtől, aki 23 éves, de már inkább lekötelezni szeretné magát, mintsem élni.
2016. febr. 8. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha törvényeken alapuló kapcsolatot szeretnél figyelmedbe ajánlom Sheldon Coopert.

Semmien törvény nem kell Egy kapcsolatba csak szeretet, bizalom neg hûség ezek pedig alap dolgok.

2016. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én értem ezeket az alap dolgokat, de ez meg is lenne, sőt meg is van.


De ilyen dolgokra gondolok például, hogy : nincs internetes oldalak, új telefonszám, korlátozott idő töltés bárkivel.

2016. febr. 8. 00:41
 3/13 Blade Bone ***** válasza:
Ez olyan furán hangzik.. Nem is jut semmi eszembe hirtelen. De nem szeretem a törvényeket és a köteleződést sem. Mellettem biztos nem kéne ilyesmiken agyalnia egy nőnek sem. Alap dolgok persze lennének, hogy pl ne csaljon meg, és ne hazudjon, plusz főzzön finoman. :))
2016. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És, ha ez mind megvan?

Akkor sem lenne semmi elvárás, és törvények?

2016. febr. 8. 00:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Te nő vagy nem? Hát ne kefélj félre, és ne adj okot arra a hapsidnak, hogy azt higgye félrekefélsz, vagy félre akarsz kefélni. Pont ennyi. De ha ezt nem vágod, akkor ne akarjál "leköteleződni"
2016. febr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért kellenének ilyen törvények??
2016. febr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Blade Bone ***** válasza:
Ha ezek meglennének már én boldog lennék. :) Több elvárásom nem lenne, de viszont ezek is elég komolyak szerintem, mert én pl hazugság után már nem adnék több esélyt..
2016. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, és soha nem tettem olyat, ami arra utalna, hogy félre nézzek vagy félre kufircoljak. Hazudni meg nem tudok, mert egyenes embernek tartom magam és azt is megmondom, ami fájna!
2016. febr. 8. 01:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ilyen törvények vannak, az nem párkapcsolat, hanem rabszolga tartás...

Egy párkapcsolat a kölcsönös bizalmon alapszik, nem a "törvényeken"... Az ilyen törvényekből lesznek az asszonyverő, töketlen, feleslegesen féltékenykedő pasik...

30/f

2016. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes, en 37 eves koromra sosem hallottam "torvenyekrol" egy parkapcsolatban, pedig volt egy par. Pontosabban : ahol torvenyek lettek volna, amit be kell tartani, az mar nem parkapcsolat.

Mindenkinek megvannak a sajat hatarai, hogy mi fer bele szamara egy kapcsolatba es mi nem. Ha ezek az elkepzelesek illetve hatarok egyeznek a ket felnel, akkor jo. Ha nem, akkor hagyni kell a masikat.

Sok parnal peldaul teljesen elfogadott dolog parcseres klubokba jarni, vagy nyitott hazassagban elni. Masoknak meg ez abszolut nem fer bele. Es ettol meg egyik hazassag / kapcsolat sem jobb, vagy rosszab, csak az elvek masok(sot altalaban a parcseres vagy nyitott kapcsolatok akiket a kornyezetemben ismerek, meglehetosen szilard alapokon allnak). Akkor van gond, ha ezek a felfogasok nem egyeznek vagy nincsenek egy szinten, es az egyik a sajat kepere akarja formalni a masikat.

Ha neked pl termeszetes hogy ne hajkurasszon mas lanyokat, akkor keress olyat akirol tudod, hogy kerdezes es szabalyozas nelkul is ezek az alapelvek fontosak szamara egy kapcsolatban. Ha nem tudsz megbizni a masikban mert pl okot adott ra, akkor mas fer bele neki es mas fer bele neked, valoszinuleg nem vagytok egymashoz valoak.

2016. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!