Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki, aki előfizető Elittárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki előfizető Elittárs.hu-n segítene? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nem szeretnék előfizetni, mert átverés szaga van: kipróbáltam, semmi funkció nem működik. Egy csajjal küldözgettünk "mosolyt" meg válaszolt a kérdéseimre, de nem nézhetem meg, csak ha legalább 1 hónapra befizetem a 6k-t, pff. Próbáltam rejtjelezve kitenni az elérhetőségemet, de nem ment át a szűrőn. Abban reménykedek, lenne itt valaki, aki - ha már úgyis bent van - megnézné, hogy valós-e a profil, ilyesmi. Csak ez az egy csaj érdekelne, mert úgy tűnik sok bennünk a közös. Nagyon hálás lennék, és szerintem nem kerülne semmibe, ha már valaki úgyis bent van :) Köszi szépen :)

25/F



2016. febr. 10. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg másik társkeresőn. Az a jó az ilyen csajokban hogy mindegyiken fent vannak, többnyire ugyanazzal a képpel. Ha meg nem, akkor lehet hogy tényleg kamu a csaj és/vagy a pénzre hajt.
2016. febr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

képet is csak előfizetőként engedi megtekinteni :/

csak a leírás van az adatlapján, keresztnév és kor, pff :v

2016. febr. 11. 02:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ismered az Elittárs működését.... az egész rendszer lényege, hogy mindenkinek egyedileg ajánl partnerjelölteket, a megadott keresési feltételek alapján. Napi ötöt, plusz olyanokat, akik nem felelnek meg mindenben a keresési feltételeknek, de hátha mégis szimpatikusak lesznek.

Az Elittárson olyan, hogy keresés nem létezik, tehát csak azokkal kerülsz kapcsolatba, akiket neked kiajánl a rendszer.

Egyébként meglepően könnyű kijátszani a szűrőt, nekem már küldött egyszer valaki e-mail címet, de sajnos nem emlékszem, hogyan, csak arra, hogy meglepően egyszerű módon.

2016. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, de már ahhoz is hogy üzenetet küldjek, fizetni kell. az adatlapomra kitettem az email címemet kódolva, nem fogadta el. de ha meg van a csaj adatlapja, bárki letudja csekkolni, nem?

P.S.: bocsi, ezt véletlenül üzenetben küldtem

2016. febr. 11. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Az iylen társkeresőkön bizony szándéékosan csinálnak az üzemeltetők néhány kamu profilt, és pont ezt játszák, ráirnak még nem előfizető emberekre, hogy érintetté tegyenek abban, hogy tejelj. Épeszü ember nem regel iylen baromságokra. Egyébként is iylen helyeken kapcsolatra te sosem fogsz btalálni. Ugyanazok az emberek vannak ott évek óta. Néha inaktívak, míg az aktuális megvan, majd térnek vissza. Röhej
2016. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!