Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ma kaptam választ a korábban...

Ma kaptam választ a korábban megírt történet miatt a Telekomtól. Azt írták, hogy az előfizető számlázási címét csak akkor tudják megváltoztatni, ha ezt az előfizető kéri. Igen, csak mi van akkor, ha az előfizetőt nem lehet elérni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 19:58
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Miért szeretnéd más előfizető nevén lévő dolgot más címre íratni? Amúgy ha belegondolsz ez jogos, így a te számlázási címedet se tudja más csak úgy átíratni.
2016. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a bürokrácia. A szabál, az szabál.
2016. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak itt az a baj, hogy valaki az én tudtom és beleegyezésem nélkül adta meg a címemet a Telekomnak, és rendelt 2 előfizetéses szolgáltatást, amit aztán nem fizetett.
2016. febr. 2. 23:52
 4/5 anonim ***** válasza:

A te nevedben nem szerződhetett, mert az okirat hamisítás volna.


Az meg nem számít, hogy a te címedet adta meg. Bemész, és nyilatkozol, hogy ott nem lakik ilyen nevű ember, nem is ismered, és semmi közöd hozzá.

2016. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt édesapámmal kapcsolatosan.

Egyszer csak kapta a felszólítót,hogy ezt meg ezt a számlát nem fizette be,és most már irgum-burgum lesz.

Ő meg azt sem tudta,hogy miről van szó.

Bement az ügyfélszolgálatra,ahol kiderült, hogy az ország másik végében, két előfizetést vásároltak apum nevére jó drága telefonokkal 0ft-ért kihozva,amit aztán nem fizettek.


Ne akarj semmit átíratni,menj a rendőrségre és jelentsd fel.


(az már más kérdés,hogy az ügyintéző személyes íratok nélkül hogy fogadhatott el mindent bemondásra és adott oda az illetőnek 2 igen nagy értékű telefont)


Természetesen édesapám feljelentést tett.

2016. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!