Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogják így megtalálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogják így megtalálni az emberek párjukat, ha ennyire ösztönös világban élünk?

Figyelt kérdés
Manapság egy nőnek olyan férfi kell, aki tud utódot nemzeni, jók a génjei, és képes az utódokról gondoskodni is stb. Tehát a férfiak kb. 30-40%-ra igaz ez. Viszont a nők 80%-a ezt a 30-40%-nyi férfit akarja. Mi lesz így a nőkkel férfiakkal párválasztás szempontjából?
2016. febr. 11. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát tudod... megbas.ztaakur.vaisten, ha csak a férfiak 30%-a képes arra, hogy egy gyereket fel is neveljen.

A maradék 70% úgy hal ki, ahogy jól esik, nem érdemlik meg a génjeik továbbadását.

2016. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
sokan sehogy ! ha nem vagy helyes magas nincs egzisztenciád akkor egyedül fogsz megdögleni! max ki fogsz valami gyerekes anyát vagy 1 elhasznált 30 éves nőt aki csak azért van veled hogy legyen valakije....
2016. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Elmondom, hogyan ismertem meg a páromat.

Leült velem szemben egy asztaltársasággal. Pont.


Egésszen addig én is mindig bizonytalan voltam magamban, soha nem tudtam csajozni, mert amint rágörcsöltem a témára máris csak a hibákat lattam magamban és szégyelltem magam...


Ez a lány meg a szemembe nézett én az övébe és. Pont.

Ennyi volt mindkettőnk tudta, hogy hazaértünk.

2016. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Keress társaságot, ismerkedj az emberekkel... Ameddig gyakorikérdéseken filozofálsz, hogy neked miért nincs csajod... Addig nem is lesz.
2016. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Manapság?!

Miért, a kőkorszakban milyen pasit akartak?

Vagy a középkorban?

Akkor nem volt követelmény, hogy tudjon a gyereknek enni adni minden nap? Igaz, elég magas is volt a gyerekhalandóság, de nem is irkáltak a gyenge egyedek a gyakorin, hogy nem találnak nőt.


Tudod, van a nőknek az az izé... hogy is hívják... ja megvan!

ÖNÁLLÓ AKARAT.

Minden nő azt választ, akit akar.


Lejöttünk a fáról. Szó nincs ösztönösségről. Egyszerűen arról van szó, hogy nem kötelező a nőknek megállapodni, nem KELL férjhez menni, nincs kényszerházasság, semmi ilyesmi.

A nők meg eldöntik, hogy kellesz nekik, vagy inkább maradnak egyedül.


Dobálóztok itt ész nélkül számokkal meg százalékokkal!


Az a nagy büdös helyzet, hogy a nők többségének van pasija, és a pasik többségének van csaja. Akkor lehet hogy mégsem lehetetlen párt találni, csak te nem kellesz senkinek.

2016. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Ösztönös világ? Gyereknemzés felnevelés. Akik erre nem képessek sírhatnak is.

100éve és elötte is ilyen volt a világ,ez alenne a természetes. Nem a mai...

2016. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, te milyen körökben mozogsz, de az én ismerősi körömben a férfiak kb. 90%-a képes utódot nemzeni és gondoskodni a családjáról. (Ez nem azt jelenti, hogy egyedül kell eltartaniuk a családot, hanem közösen építenek egzisztenciát a feleségükkel.)

A maradék 10%-ban szerepelnek pl. a züllött alkoholisták, akik az elmúlt 20 évben közmunkából éltek, de még azt a jövedelmet is elitták, vagy a súlyos személyiségzavarban szenvedők, akik mellett senki nem bírja ki, vagy akik képtelen voltak felnőtt, önálló életre, nem tudtak kiszakadni a mamahotelből.

Mindenki másnak, legyen alacsony, kövér, vékony, csúnya, stb. lett saját családja legkésőbb a harmincas évei végére. Elég volt egy átlagos jövedelem, némi jövőkép, önállóság.

2016. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ritkán értek egyet a kérdezővel, de mos egyet értek. Ez tényleg ilyen arányban van.


Inkább annyi van, hogy van aki beletörődik a helyzetébe és választ egy olyan párt magának akit nem igazán szeret és nem is vonzódik hozzá

2016. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát márpedig az élővilágban csak igy megy. Az ösztönök!
2016. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Utódot nemzeni még a hülye is tud, nem hiába sok a véletlen...nem várt gyerek.


Itt inkább a megélhetésről, eltartásról, otthonról van szó.

Meg ugye azért sok nő egy tökéletes egyedtől szeretne gyermeket.

Az ókorban is akik vadásztak vittek haza ételt, harcosok lettek azok voltak előnyben.


Az a 40% azért 40% mert, nem sokan keresnek annyit, hogy a nőt és a gyereket vagy gyerekeket is el tudja tartani évekig, és ugye hozzá tartozik ház meg egyebek.

És ugya sok nő van aki munka nélkül megy el szülni, és nincs gyes (vagy gyed) valamelyik ebben most nem vok biztos de az 1-ik nincs.


Szóval kell egy jó kereset, egy normális ház vagy nagy lakás, normális környezet, és 250-es fizetés minimum. És nem sokan keresnek annyit.


Persze egy férfitól elvárják h jól keressen a nőnél ez sem számít.

2016. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!