Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogják, így a nők megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogják, így a nők megtalálni a párjukat, ha lassan 1 pasi jut 10 nőre?

Figyelt kérdés
Egy férfi nézzen ki valahogy (legyen külső vonzalom), legyen határozott, férfias, tudjon dönteni, magasabb legyen egy nőnél, legyen okos, értelmes, legyen egzisztenciája, hűséges legyen, ne kalandozzon, ne legyen bunkó. A nőknek ilyen igényeik vannak, ami rendbe is van, mert ne jöjjön össze olyannal, akivel nem érzi jól magát, de vajon így mennyi egyedülálló macskás nő lesz vagy gyerekét egyedül nevelő anyuka, ugyanis szerintem kevés ilyen pasi van, amilyen a nőknek ma az igénye, tuti sok nő nem fogja megtalálni igényének megfelelő párt.
2014. jún. 27. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még hány kérdést fogsz kiírni? Nincs erre valami korlát?
2014. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Miről beszélsz, a csajok hibája, hogy nem képesek leadni az igényeikből, és még a fiúkat cseszegetik, hogy elégedjenek meg a rondább csajokkal, meg adják lejjebb az igényeiket. Érdekes, a lányok miért nem adnak lejjebb az igényeikből, ha annyire erőszakosan követelik,, hogy ronda srác hagyja őket békén?!
2014. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Sok szingli nő van, de meg is érdemlik!!
2014. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2014. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Beviz Elek ***** válasza:
100%
sötét vagy
2014. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Ez a kérdés régebben is felvetődött, mégis többségben megtaláltuk a párunkat. Egyébként ezek nagyrészt nem is olyan borzasztó igények. Pl. hogy legyen vonzalom (anélkül mégis hogyan?), legyen okos (nem kell, hogy Einstein legyen, de legalább alapvető intelligencia), hűség (akkora elvárás, hogy nem dugjon össze-vissza?), ne legyen bunkó (hát ne is).

Na és igen, a határozottság, férfiasság, döntésképesség. Nem tudom, ez nagy elvárás-e, én mindenesetre ilyen párt választottam.

Az egzisztencia engem nem igazán érdekelt, nem tudom, ez mennyire elvárás.

2014. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már megtaláltam. :)
2014. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem tudom... majd összeállnak egymással, egy tenyészbikával pedig felcsináltatják magukat és a probléma megoldva.
2014. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább osztozkodnak azon az 1 pasason még ha el is ítélik az ilyesmit, csak ne kelljen a "tökéletesnél" rosszabbal beérni...
2014. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

" Inkább osztozkodnak azon az 1 pasason még ha el is ítélik az ilyesmit, csak ne kelljen a "tökéletesnél" rosszabbal beérni..."


Módosítanék: Nem mindenki osztozkodna, nekem pl. eszemben sincs. Viszont inkább rohadnék meg egyedül, minthogy beérjem olyannal, aki nem "tökéletes" számomra, az én preferenciáim szerint.

2014. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!