Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem ennél a kollégan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem ennél a kolléganőmnél?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm aki nagyon bejön. Sokat beszélünk és állandóan sir a pasijára. Hogy milyen szemét amire vágyik nem adja meg neki stb. Én ismerem magam tudom jól én ezeket meg tudnám adni neki.

Viszont a pasija ilyen magas kopasz sportos helyes pasi aki bmw vel hozza viszi a párját. Én meg hát alacsony kopaszodó köpcös szemüveges kis férfi vagyok de mondom érzelmileg meg tudnám adni neki amire vágyik és akkor boldog lenne mert most nagyon nem az.


2016. febr. 12. 06:56
 1/4 omba ***** válasza:
Ha boldogtalan a pasija mellett, akkor miért nem mindegy, hogy milyen kocsija van?
2016. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el.

Te vagy a "csak barát", a lelki szemetesládája.

Egy nő sose a potenciális partnereknek panaszkodik. Nem akar tőled mást, csak hogy rajongj érte, és törölgesd a könnyeit.

Bocs. De csak beégsz, ha próbálkozol.

2016. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Jajj már megint egy nőket lealázó kérdés :D Annyira szánalmas vagy kérdező... Amúgy, ha igaz is lenne a kérdés, nem nem lenne esélyed! Remélem most boldog vagy! Lehet szidni a nőket, hogy csak a kocsira pénzre buknak, és csak a helyes kigyúrt pasikkal foglalkoznak! :-D
2016. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ok, hogy Te meg tudnád adni neki amit szeretne, de ő megkapná tőled azt, amit ő szeretne? Mert nekem nem úgy tűnik... Az meg, hogy sír a palijáról egy másik palinak, nekem kissé visszatetsző...
2016. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!