Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem érdemes próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem érdemes próbálkoznom nagyon elhízott elég csúnya pasiként egy olyan nőnek aki Anna bál szépségversenyen indult 2 éve?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm aki nagyon bejön nagyon sokat beszélgetünk együtt ebédelünk stb. Nem tudom akarna e valamit tőlem de nagyon megvan a közös hullámhossz kémia. Hogy próbálkozzak ilyen pasiként egy ilyen szép nőnél? Ő nem fog kezdeményezni?
2016. febr. 5. 07:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Kezdetnek tornázhatnál.
2016. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%

Esélyed sincs. Te vagy neki a cuki barát. Ha rám hallgatsz, többet "nem lesz időd" ebédelni vele.

Természetesen ha te vagy a főnök a cégnél, akkor más a helyzet. Bár ebben az esetben a kérdést sem tetted volna fel.

2016. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Beosztottja vagyok. Pedig mindig mosolyog rám, támogat, segít mindenbe. Már elég régóta szingli mesélte hogy nincs normális pasi mert mindenki szexet akar tőle. Kérdeztem milyen pasira vágyik és teljesen engem irt le. Pont olyan pasi vagyok ezért gondolom
2016. febr. 5. 08:01
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

- Milyen pasira vágysz?

- Egy elhízott, ronda palira, aki ráadásul a beosztottam.

2016. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondta. Sorolta a csupa olyan belső tulajdonságokat ami én vagyok. Teljesen illet a személyiségemre
2016. febr. 5. 08:06
 6/35 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy jó alkalom arra, hogy érdemes legyen dolgozni a "jutalomért". Étkezz egészségesen, mozogj rendszeresen és a végén, ha nem leszel már nagyon elhízott, az arcod is változni fog, akkor lehet, hogy neki is vonzó lennél és akkor lehetne köztetek a dolog.


Azért írom, mert majdnem ebben a helyzetben voltam.

Csúnya csajnak hittem magam, pedig csak be volt hízva az arcom, hogy csúnyán fogalmazzak. Megtetszett egy fiú és elkezdtem tenni azért, hogy észre vegyen. Egy évembe telt, de megérte. Mondjuk a srác már akkor elég fura, nem voltam már a jó haverja többé. Úgy kezdett el kezelni, mint a csajokat akik egy alkalomra bejönnek neki. :D Szóval magam miatt viszont megérte. Sokkal jobban érzem magam. :p

2016. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha hirtelen lekapnám azzal azt érném el hogy visszacsókol mint a romantikus filmekbe? Ezt tervezem
2016. febr. 5. 08:10
 8/35 anonim ***** válasza:

lefogyni csak saját magad miatt...



semmi garancia, hogy megdughatod a csajt soványan

2016. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
oké, ki leszel rúgva :D
2016. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj, nem akarlak elkeseríteni, de tényleg felejtsd el. Az egy dolog, hogy jó csajok nem buknak elhízott ronda palira-kivéve ha három ferrari áll a garázsában- de ha még a beosztottja is, van, főleg esélytelen. Kábé annyira lehetsz számára férfi, mint a Gizi nevű barátnője. Illetve lefordítom neked mit jelent az, hogy azért szingli, mert a pasik csak szexet akarnak tőle: "Azok a sármos felsővezető férfiak (mert nagyjábbol ezek tehetik meg, hogy egy jócsajt levarjanak, és ott is hagyják, mert minden ujjukra jut egy ilyen), akik nekem bejönnek, és többet akarok tőlük, rendre lepattanak" Sejthetnéd, ha férfi lennél a szemében, ezt neked baromira nem mondaná el.
2016. febr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!