Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok kizáró ok lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kizáró ok lenne, ha a másik rasszista és hungarista lenne párválasztásnál?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 10:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Igen, korlatolt emberrel keptelen lennek egyutt elni. Volt egy idoszak amijor azt hittem, menni fog (nagyon szerelmes voltam), nem is tartott sokaig.
2016. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Igen, kizáró ok. Volt, hogy már lefixált randit fújtam le amiatt, mert az illető tett egy durván rasszista megjegyzést. És mivel ezek után mindennek elhordott, egyáltalán nem bántam meg, hogy nem találkoztam vele.


Némi előítéletességet még tolerálok, de a kirekesztő, szélsőséges gondolkodás távol áll tőlem.

2016. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2016. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
Egyaltalan nem. Férfi vagy?
2016. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Igen, kizáró ok lenne, mert ez is egy szélsőségesség, azokból meg bőven elég annyi, amennyi a családomban van.
2016. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Mivel roma làny vagyok, igen :'D
2016. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
5%
#6 már ne is haragudj, de hogy jön ide a származásod? A faji alapú megkülönböztetés nem csak a romákat érinti, több rassz van és megy oda-vissza.
2016. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Ha látszik egy nő hétköznapi öltözékén, hogy szubkultúrát, szélsőséget képvisel (pl. steel boots, punk hajszerkezet, tonnányi piercing stb.), akkor nem!


Különben attól is függ, hogy milyen mértékben rasszista/hungarista. Ha túlzásba viszi, orrba-szájba fröcsög a cickányokról, feketékről, migráncsokról egész nap, s egyéb témája sincs, akkor lekoccolok. Nem azért, mert így vélekedik, hanem mert egy idő után megunnám.

2016. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben.
2016. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ipkisz láb, pontosan mit is akartál írni az első bekezdésben?
2016. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!