Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti milyen esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti milyen esetekben cseteltek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nyilván van olyan, hogy haverok/barátok vagytok és azért, vagy mert tetszetek egymásnak és ismerkedtek, de ezeken kívül mikor?

Mert van 1-2 srác, akit nem tudok hova tenni. Néha írnak, olyankor nagyon aranyosak meg minden, de amúgy meg semmi, tehát nem hívnak randira sem. Nekem ez azért furcsa, mert pl. olyan fiú csoporttársaim, vagy egyéb ismerőseim, akikkel nem vagyunk barátok, nem szoktak írni nekem soha, vagy maximum iskola ügyben, de még úgy se nagyon.


Szerintetek csak ennyire unatkoznak, vagy mi lehet az oka?


20/L


2016. febr. 12. 15:40
 1/4 anonim válasza:
Ha szexet akarunk! komoly!
2016. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

LSzerintem is szexet akarnak. Nem hiszek fiú-lány barátságban, kivéve ha óvodás korotok óta ismerik egymást a felek, de még akkor is megvan rá az esély, hogy dugópajtit szeretne. :D

Nekem egyszer tett egy jó barátom ajánlatot, mert olyan jól kijövünk egymással, sok a közös bennünk, és mindketten annyit csalódtunk, hogy egy testi-lelki támaszt nyújthatnánk egymásnak érzelmek nélkül. :D Én kiakadtam és azóta távolságtartóbb vagyok vele. Ennyire nem ismer, hogy ilyen ajánlatot tegyen... Nem ez a típus vagyok, fontosabb a barátság, mint a libidóm. :D

2016. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haverok vagytok, és azért. Néha az emberek csak úgy beszélgetnek egymással.
2016. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért haveroknak nem mondanám. Az egyiküket nem is szoktam látni sem.
2016. febr. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!