Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda férfiak! Hogy viselitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiak! Hogy viselitek, hogy holnap a Valentin napot is egyedül kell eltöltsétek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 14:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9: Azért mert én speciel nagyon rosszul viselem a Valentin napon a magányt. Viszont mivel alacsony vagyok és ocsmány, sosem lesz még csak esélyem arra, hogy majd valakivel valamikor megünnepeljük ezt a napot.
2016. febr. 13. 15:32
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A valentin nap is csak egy pénzlehúzásos nap. Ha valakit igazán szeretsz nem csak valentin nap fogod ezt kimutatni.
2016. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Mi a bánatot kéne azon megünnepelni? Van párom, de semmi köze febr. 14-nek a kapcsolatunkhoz, nem tudok vele mit kezdeni, csak egy marketingfogás... Mikor magányos voltam, akkor semmivel se voltam magányosabb Valentin-napon, mint az év összes többi napján... Hagyjuk már.
2016. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Üdvözlök minden nőt akit Bálintnak hívnak :)

Egyébként nem hiszem hogy ronda vagyok,csak most nincs csajom. Helyette meg lesz az esti recsi.

2016. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én csinosnak mondott nő vagyok,kiszemeltem van és nem viselem rosszul,mert úgyis megyek vissza a fősulim városába és le tudom kötni magamat.
2016. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok ronda és nem érdekel a Valentin nap. Olyan számomra mint a többi, és jól érzem magam.


23/F

2016. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
valentin? nem ismerek semmi valentint.magyarul ,bálint? azt sem,juuuj nekem akkor most kit és mit kell ünnepeljek,seeegiiitsééég,végem van,mentsen meg valaki.
2016. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Majd írok magamnak egy Valentin napi üdvözlő kártyát,hogy ne legyek olyan egyedül ezen a gyönyörű napon, a szerelmesek napján :) Hagyjuk már! Akinek van párja és jó kapcsolatban vannak, azok minden nap törődnek egymással, kedveskednek egymásnak kisebb-nagyobb meglepetésekkel, akinek meg nincs annak hiányzik az év 365 napján egy társ.
2016. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Könnyen.


Motort fogok szerelni, megkergetem párszor a kutyákat (ha elkapom szét is dögönyözöm őket), a maradék időben meg tespedek (elvégre vasárnap lesz) és gépezek.

2016. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez a nap se különb a többinél:)
2016. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!