Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély barátságra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély barátságra egy olyan sráccal, aki az elején szexet akart tőlem?

Figyelt kérdés
Nálam elmúlik egy idő után a vonzalom a másik iránt, de nem tudom, hogy ez a pasiknál is így van-e.
2016. febr. 16. 19:32
 1/4 Kisboltos ***** válasza:
Nem valószínű.
2016. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Persze,lehet a bizalmadba férkőzik,hogy megdughasson.

Vigyázz vele!

2016. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Attól, hogy a bizalmamba férkőzne, még nem feküdnék le vele. :D
2016. febr. 16. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Eeeeeeeeeeee. Általában nem.

De én most egy olyan sráccal élek egy albérletben (külön szoba) aki réges régen (évekkel ezelőtt) még meg akart dugni. Bár ő rendes, mert nem csak megdugni akart volna. De valahogy nem tudtam rá úgy nézni, aztán sok minden történt, barátok vagyunk régóta és kb fél éve költöztünk össze. (ő én és a barátom), tök működőképes. De ez 1000ből 1. Csak leírtam, hogy van ilyen.

2016. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!