Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Törődjek bele vagy van még rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törődjek bele vagy van még rá esély, hogy nincsenek együtt? 21/F

Figyelt kérdés

Karácsony előtt ismertem meg egy lányt, annyi volt az ismerettségem vele hogy a társaságunkban volt, és csocsóztam vele. Megtetszett. 24-én van a szülinapja, de ezt nem tudtam, írtam neki hogy ha előbb tudom akkor még ott meghívom egy italra. Aztán elutaztam, szilveszter után jöttem meg, de fontolgattam hogy el fogom hívni.

Erre tegnap látok meg egy videót amiben meg van jelölve (képekből összeállítva) a szilveszteri bulijukról, és ott smárolgat egy sráccal. Én őszintén megmondom csalódtam, semmi jel nem utalt rá hogy ilyen rịbanc lenne. Most csak kavargatott talán vele? Úgy néztek ki viszont mintha már együtt lennének. Így nem fogom elhívni.


2016. jan. 3. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért sértegeted a lányt, mert smárolt valakivel, akivel valószínűleg együtt van?

Inkább hagyd békén...

2016. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Szép, leribized, holott semmi nem köti hozzád, azt se tudod, együtt van-e valakivel, de különben sincs sok közöd hozzá.

Hagyd békén, addig jó neki.

2016. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is tudom milyen válaszokat várnék, amikor nektek itt, valószínűleg gond nélkül menne az hogy ágybavigyetek valakit akit aznap ismertetek meg. Így persze nem is várhatom el hogy megbotránkozzatok rajta hogy egy rendesnek tűnő lány olyan képeken szerepel amiket már leírtam.
2016. jan. 3. 13:53
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Furcsa egy figura vagy, az már biztos.

Sem a lányról, sem rólunk nem tudsz sokat, de már találgatsz.

2016. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy értelmetlen és felesleges ez amit csinálok, de már megint beleéltem magam nemlétező dolgokba és megint kb 0 lett az esélyem. Ez van, örüljetek hogy nem gyilkolok szét mindenkit gátlástalanul, hanem itt vezetem le a feszültséget.
2016. jan. 3. 13:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg most az is a bajom hogy emiatt is nagyon bekurtam tegnap és úgy érzem nem is evilágon élek.
2016. jan. 3. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
de am lehet én vagyok hülye, de amikor ismerkedsz valakivel, miért nem kérdezed meg,hogy van -e valakije?
2016. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Az este után döntöttem el, hogy ismerkednék vele, és azóta nem is beszéltünk, de akkor is csak alig. És akkor fontolgattam fontolgattam hogy elhívom, amit szerintem meg is tettem volna.
2016. jan. 3. 14:10
 9/12 A kérdező kommentje:
Másrészt, én onnan gondoltam hogy nincs barátja, hogy sokszor nézett rám amin meg is lepődtem, valamennyire szimpatikus is lehettem neki, azt is ő mondja hogy velem szeretne lenni a csocsónál.
2016. jan. 3. 14:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy attól hogy valaki kedves valakivel, még nem jelenti azt, hogy akar is tőle valamit. De ha valóban érdekel a lány akkor beszélgess vele, és majd kiderül, hogy mi a helyzet vele, meg a fotón szereplő sráccal. Ha egyből leírod őt, akkor neked csak a bizonytalanság mard és csak emészted magad azzal, hogy mi lett volna ha....
2016. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!