Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem nyitottabbak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyitottabbak az emberek (de főleg a hölgyek) itt személyes találkozóra?

Figyelt kérdés

Én elhiszem, hogy neten van sok hülye ember, de facebook csere után, meg valami zsúfot helyen lebeszélt találkával ki lehet ezt szűrni nagyjából. Persze mindig van esély arra, hogy valami rossz élmény lesz, de az utcára ha kimész ott is megtörténhet ugyanúgy sok rossz sajnos.

És akkor vannak itt azok a tipikus emberek, hogy jajj de nincs önbizalmam, jajj de rossz minden, engem nem szeret senki stb stb, aztán ha tenni is kéne valamit akkor ja, nem. Nem azt mondom, hogy velem például olyan hatalmas nagy megváltás lenne, vagy hogy tetszenék egyáltalán, de legrosszabb esetben beszélgettünk egyet, ő is kimozdult, én is, aztán csak jobb már ennyivel is minden. De egy úgy veszem észre, hogy csomóan ülnének inkább otthon, és nem csinàlnànak semmit azért , hogy változzon valami. Kicsit dühítő tud lenni.


2016. febr. 18. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Inkább nyafog mindenki otthon a szobában, ha pedig randira hívod akkor terel és hárít.
2016. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Én azért nem, mert alig van itt normális ember. Ez nem neked szól kérdező, veled még nem beszéltem, de az itteni pasik 90%-a nőgyűlölő, már itt kezdődik, a maradék meg nagyon depressziós és negatív. :/
2016. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mélyebben van a probléma gyökere.Az emberek a sok probléma és emiatt az elidegenedés okán megszokták az állandó magányt,és az ezzel párosuló negatívumokat,amiből sokkal nehezebb pozitív irányba mozdulni,mert az illető előbb képzel mindenhova negatívat.Magyarul ma nagyon sok ember zárkózott és fél.
2016. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2: "az itteni pasik 90%-a nőgyűlölő"

Áruld már el kérlek hogy mégis honnan a fenéből szeditek ezt a hülyeséget? Állandóan azt látom itt a válaszok között hogy minden férfi "nőgyűlölő". Vagy ezt mindig te írod oda minden kérdéshez?

Egyébként nem igaz, közel sem. Nem is értem hogy miért kell rögtön mindenkire rásütni ezt...

2016. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Passzolom. Egyszer ismerkedtem komolyabban interneten még pár évvel ezelőtt a legutolsó kapcsolatom után. Majdnem fél évig mindennap órákat dumáltam egy lánnyal, bejelöltem FB-on, de nem igazolt vissza. Itt már szó szerint éreztem, hogy szar van a palacsintában. Állítása szerint nem bízott bennem, és szerinte kamu profilról jelöltem, mert ő teljesen mást hallott rólam, mint aki valójában vagyok. Bezzeg ő négy évvel idősebbnek hazudta magát a koránál és a többi, és a többi. Töröltem, tiltottam.


Nem tudom komolyan venni a netes ismerkedést, a netezők 90-95%-a kamus szar.

2016. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es, nem én sütöm rá mindenkire, hanem egyrészt nagyon sokan ezt állítják magukról a kommenteikben, másrészt süt a válaszaikból, hogy lenézik az összes nőt.
2016. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Sírva vigad a magyar..."


Ezzel elmondtam mindent > panaszkodós népség vagyunk.

2016. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igaz, általában azok csinálják ezt akik titkolnak valakit.

Volt már olyan akivel itt ismerkedtem meg én találkoztunk is. És amúgy a kérdezőnek igaza van abban, hogy legrosszabb esetben is annyi történik, hogy kimozdulunk egy kicsit, és nem otthon punnyadunk.

2016. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tegyük fel, h tényleg ilyen sok a nőgyűlölő, bár sztem csak ők érnek itt rá egész nap írogatni, és sokat olvasni őket, de most azt feltételezzük, h 90% az. :)


levelezel a pasival, és ha az, akkor hagyod a francba, ha nem az, meg szimpatikus, akkor meg talizol vele, mondta vki, h egyből egy randira kell menned vele?

2016. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Végre egy ember aki jól látja a helyzetet.

Igen, valóban így van. A nők többsége inkább otthon ül, nem mernek kimozdulni megismerni valakit. És ez nem csak erre az oldalra igaz, hanem az összes társkereső oldalra is.

Elcsevegnek a nők, elszórakoznak. Szeretnek új pasikat megismerni, de csak neten ! Na és itt van a probléma. Mindig csak otthon kényelmesen a karosszékben szeretnek csevegni. De amikor arra kerül a sor, hogy randira kellene menni, akkor meghátrálnak. És ilyenkor jön az a válasz, hogy "Jajj nem érek rá" "Jajj sok a dolgom". Elmenni kimozdulni nincs idejük, miközben ott a gép előtt verni a billentyűzetet.... arra van idejük. Utána meg panaszkodnak, hogy nekik nincs párjuk, őket nem szereti senki. :-)

De szerintem a nőket élőben is felszedik. Hiszen ha netről nem mennek el randira, és mégis van kapcsolatuk, az úgy van, hogy élőben szedik fel a pasik.


Én relatív sok nővel randiztam már a netről. De sajnos azt is elmondhatom, hogy kábé 10-ből 1 arány volt. 10 nőből 1 volt aki járt is velem, vagy legalább szex volt. És ha még azt is hozzá teszem, hogy a 10 nő az 1 év alatt jött el randizni, akkor az évente csak 1 kapcsolat. Egy idő után már magam is rájöttem, hogy ha véget ért egy kapcsolatom, akkor a következő csak rá 1 év múlva lett. Ez elég kevés. De azóta ez még rosszabb lett, mert már nagyon ritkán randizom.

2016. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!