Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha társkeresőn ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha társkeresőn ismerkedtek, mennyi idő után mentek el a személyes találkozóra?

Figyelt kérdés
Én elég hamar sort kerítek az első találkozóra, de lehet, hogy jobban kellene vigyáznom, a legtöbb férfi már az első találkozásnál meggyőzte magát, hogy mi egy tökéletes kapcsolat vagyunk, sőőőt, már járunk is... :S
2016. jan. 4. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Akkor tenyleg hagyj idot a dolognak, hogy jobban kiismerd a masikat.


Nalam nincs szabaly, a megerzeseimre hallgatok. Ha valakivel jol elbeszelgetek, kozel azonosnak erzem az a gondolkodasmodunkat, akkor szivesen talalkozok vele hamarabb. Ez nalam 3-4 het szokott lenni, mert megvarom, mig a ferfi felhozza a talalka temat. De ez igy pont jo.

Ilyenkor 2-3 naponta minimum beszelunk, szoval azert kell a biztositek, hogy nem egy orulttel fogok talalkozni. Bar ki tudja, de eddig szerencsem volt. :)

2016. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a minél hamarabbi találkozás híve vagyok, releváns véleményt csak személyesen lehet.
2016. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*alkotni
2016. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én pont azt vettem, hogy mindig húzzák, halasztják.
2016. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit beszélgetünk. 2-3 hét kb, de volt egy srác aki 2 percnyire lakott tőlem :D vele kus dumcsi, kamera és össze is futottunk.
2016. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez összetett, amikor csak felejtésből próbáltam társkeresőzni, hiába megy másnak ez a módszer, nekem soha nem működött, ezért egy idő után inkább hagytam az egészet, és nem találkoztam végül senkivel. Mikor nyitott voltam társkeresésre és azért társkeresőztem, akivel akartam, azzal pár hét beszélgetés után találkoztam. Egy kapcsolatom össze is jött így.

Most nem társkeresőzök, nem keresek társat, ha találkozom valakivel valahonnan, az vagy azért van, mert üzletelünk, vagy azért, mert haverkodok, és tisztán játszom. Nem szeretek senkit hitegetni.


Lehet, hogy neked meg jobban oda kellene figyelni arra, hogy kiismerd a másikat a beszélgetések során, mennyire éli bele magát, mennyire ragaszkodik görcsösen, hogy összejöjjetek (vagy összejöjjön valakivel, bárkivel).

2016. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a nők az első találkozás alkalmával már eldöntik, hogy akarnak-e kezdeni a férfivel valamit, vagy sem. 2-3 hét szerintem a normális ismerkedés a neten, utána jöhet randi, én mondjuk így szoktam.
2016. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem várok egy hetet sem. Nem szeretem pazarolni az időmet. Ha valakivel jól el tudok beszélgetni a neten, akkor 2-3 napon belül találka, de minimum a hétvégén, de volt, hogy már aznap. Egyszerűen így jött össze, és jó, hogy így. :) Én egy nap chat és egy találka után el tudom dönteni, akarok-e valamit attól az embertől vagy sem, és ha 1-2 hetet kell várnom, hogy megkérdezze, találkozunk-e (persze, ha nem tartózkodik valamiért a közelben, az más), akkor nem egymást keressük. :)
2016. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, jó az azonnal is meg egy héten belül is, nálam is volt ilyen, csak legtöbbször 2 nap eltelik egy levélváltás között. Jelenlegi kapcsolatomban is így volt, mert ki tudja milyen elfoglaltsága van a másiknak, meg volt, hogy nyaraltam, dolgoztam sokat.

Az a legjobb mikor megadjátok egymásnak telefonszámotokat, viber, skype, msn vagy akármi és akkor real time-ban lehet ismerkedni, ez felgyorsítja az eseményeket.

2016. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!