Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amerikában egy magyar lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikában egy magyar lánynak mennyire nehéz komoly társat találni?

Figyelt kérdés
Dolgozni megyek ki, egyedül, nemsoká harminc leszek, magyar srácot szeretnék magam mellé...

2016. febr. 19. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Na erre én is kiváncsi lennék.
2016. febr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem fog összejönni!
2016. febr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok jelenleg és az amerikai fiúkról/férfiakról (20-30 közötti korosztály) azt tudom mondani, hogy jellemzően nem a komoly kapcsolatokat keresik. Legalábbis az én tapasztalataim alapján. Hogy magyar srácot mennyire könnyen találsz, az attól is függ, hogy hova mész. New York környékén pl. elég sok magyar van és egyéb ilyen nagyobb városok környékén is szerintem akadnak jó páran.
2016. febr. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el nyelvet tanulni,ha még nem tetted...
2016. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

New york-bam éltem, rengeteg a magyar, de nagyrészükkel nem lesz jó tapasztalatod...

Hiába vannak kint sokan évek óta akár úgy is, hogy haza se tudnak jönni, nagyrészüknél megmarad a tipikus magyaros búval ba$zottság...

Ráadásul kint a magyarok, senki sem tudja miért, de semmivösszetartás nincs a 90%-uk közt, sőt, folyamatosan áskálódnak, kicsesznek a másikkal...

Ott töltött időm alatt, hamar megutáltam a magyarokat és nemsokára kerültem is őket...

Ellenben az amerikai fekákkal, a japánokkal, a latinokkal, szinte csak jó pozitív tapasztalataim vannak.

2016. febr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külföldön legyél sokkal nyitottabb.

Ha magyar emberrel szeretnél ismerkedni, inkább Kárpát-medencében tedd, de gondolom nem szeretnél távkapcsolatot (van esélye, de nem sok, ha az illető is Amerikába megy).

2016. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az igenyeidtol függ. De hidd el neked könnyebb, nőként.

En Skóciában elek egy közepes méretű városban, az itt elő olyan 3000 magyarból az aki no, egy kicsit is csinos, normális a felfogása, es melle szingli egy darab sincs. Szingli ferfi van viszont dögivel.

2016. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!