Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak párt magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt magamnak? 36 éves pasi vagyok nemrég váltam el és nagyon hiányzik a szerelem az életemből! A társkereső oldalak 95%-ban átverés illetve pénzlehúzásról szólnak!

Figyelt kérdés
Ismerőseim szerint sármos,kedves vagyok de még sem vagyok"kapós" a nők számára.Miért?
2016. febr. 20. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet sok nő elérhetetlennek tart csupán a külsőd alapján.Amúgy meg attól függ milyen társkereső oldalon vagy.Vannak nagy eltérések.De én a.helyedben próbálkoznék vele addig is ismerkedhetsz új emberekkel.Sok sikert 27/N
2016. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andi80018 ***** válasza:
Hát ez jó nehéz kérdés. Először is látni kéne, hogy nézel ki, milyen a stílusod. Elég objektív ez a dolog, mert lehet pl én azt mondanám, hogy teljesen ok vagy, de másnak meg lehet nem tetszenél. Ezen kívül sajnos sok defektes nő van: 30 év felett, általában elvált, szétment kapcsolatokból vannak nők, gyerekkel. Sok a lelki sérült közöttük, nem bíznak, stb. A húszasok között meg tényleg sok van, aki a pénzre mennek, aki meg normálisak lennének, már van kapcsolatuk. Persze mindenhol vannak kivételek, szóval mondom, így nehéz megmondani, mi lehet a gond. Gyereked van?
2016. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nemrég váltál el, akkor még ne várj nagy sikereket, nem nagyon fogják neked elhinni, h már semmi közöd az exhez.


Ha gyermeked is van, csak gyerekes nő jöhet szóba, mert egyedülálló csaj nemigen fogja tolerálni, hogy az ex asztalára gombolod le a havi fizut vagy legalábbis nagy részét, és nem a közös kaszába gyűjtögettek. Na meg ki tudja, az új csajt meddig váratnád a gyerekvállalással, merthogy neked már van, nem olyan sürgős. Neki meg lehet az lenne.


Szexre azért még jó lehetsz szingli csajnak is, ha tényleg olyan jóképű vagy.

2016. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

miért váltál el? te léptél félre illetve voltál kibírhatatlan esetleg felszínre került valami bújtatott rossz tulajdonságod vagy a mások a hunyó?????

nekem az elváltakról a legeslegelső gondolatom hogy elkötelezte magát, esküdött a szó szoros értelmében de kudarcot vallott

2016. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy költői kérdés. Tedd rendbe az érzelmeidet, aztán majd találsz társat is.
2016. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyere, bébi, hozzám, felejtsd el az asszonyt, cimbi vagy. :) Gondolj arra, hogy két hetero férfi együtt akár a homokos tengerpart! :)) Nem szégyen a szerelem, de hasznos. :)


Egy űűűűberhetero rózsaszín paskóCCCI. :))))

2016. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, találj párt, ahogy az exnejeddel is összejöttél.
2016. febr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!