Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak az emberek egymásnak társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Annyival egyszerűbb lenne, ha mindenki őszintén beszélne, így viszont üres ígéretek, mesébe illő szomorú sorsok és hazugságspirálok várnak az emberre. :)

2016. jan. 29. 21:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ez a netes ismerkedés átka,ahol a valóságot mindenki úgy ferdíti ahogy akarja..de,a hazugságok előbb utóbb kiderülnek..
2016. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
53%
Mindenütt hazudnak!
2016. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Látszik ,hogy Te egy "Démon " vagy emberként nem kérdeznél ilyet.:D


Ezt most komolyan kérdezted?


Amúgy bizonyos értelemben meg teljesen egyetértenék azzal, hogy egyszer tényleg érdemes lenne elkezdeni az őszinteséget.


Azért ehhez hozzátenném,hogy ezt mindenképp először szerintem önmagunkkal szemben kéne elkezdeni. Aztán esetleg finoman próbálkozhatnánk egy egy őszinteséget befogadó másik emberrel is.

2016. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy miért? Hogy jobb színben tüntessék fel magukat, kelendőbbek legyenek.
2016. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Társkereső csúnya szóval = húspiac.


Mindenki a legjobb színben akar feltűnni, hogy minél előbb elkeljen.

2016. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy előttem írták.

Te megvennél egy olyan húst amiről őszintén megmondják, hogy lejárt szavatosságú és többször lesett a poros földre ami után csak leöblítették?

Hazugsággal sokkal könnyebben eladod magad.

2016. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan mint amikor az életrajzodat írod. Mindent kiszínezel benne, hogy vigyenek, mint a cukrot.
2016. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

# 3-as válaszoló vagyok.


Te mernél illetve TUDNÁL szerinted igazán őszinte lenni,(először önmagodhoz)és elfogadni az őszinteséget? Miközben szeretnél magad mellé egy társat találni?

2016. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Hazugságokért nem feltétlen kell ilyen oldalakra menni , az emberek nem csak a társkereső oldalakon hazudnak egymásnak, hanem szinte bárhol, bármilyen helyzetben. Az emberek már csak ilyenek, természetüknél fogva ahol tudnak hazudnak, hogy minél jobb színben tüntessék fel magukat. Az pedig baromság, h minden hazugság kiderül, mert rengeteg van, ami nem, amire fény derül, az általában csak a jéghegy csúcsa.
2016. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
ja, h itt rontom el, h én őszinte vagyok ott is, de béna vagyok már :D
2016. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!