Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak az olyan nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak az olyan nőktől valamit a férfiak akiket csúnyának tartanak?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki nagyon nyomul próbálkozik. Már volt is köztünk randi.

Viszont egyik nap fél füllel meghallottam hogy másik kollégájának azt ecsetelgette hogy milyen ronda lány vagyok igazából. Mi van itt a háttérbe? Mit akar tőlem?


2016. febr. 21. 07:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs sok sikere a lányoknál, és mivel a lányok hajlamosak felfelé választani ezért úgy van vele, hogy ha egy ronda lánynál próbálkozik, az össze fog jönni neki.
2016. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

*háttérbeN


Kapja be az ilyen, nehogy elmenj vele még egyszer randizni! Ezt férfiként mondom, hogy nem szabad ennyire aljasul viselkedni a másikkal, mint ahogyan ő teszi.

2016. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy menetet akarnak, tapasztalat, férfi oldalról.
2016. febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3. Már volt csók is, ott nagyon nyomult.

Nem kell a szexhez vonzalom? Azaz hogy a másik szépnek tálalja a másikat?

2016. febr. 21. 09:17
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha már régen nem qrt, akkor nyáribszellő is vonzó lehet...

Meg akar dugni,nincs ezen mit ragozni! Viszonó ezek után én még a telefont sem venném fel,nemhogy randizzak vele.


Nincs ló,jó a szamár is alapon akar veled qrni,míg nem jön jobb!

2016. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5. Léteznek ilyen férfiak?
2016. febr. 21. 09:39
 7/16 anonim ***** válasza:

6: Persze. Elég sok ilyen férfi van. Úgy gondolják, hogy a kevésbé előnyös külsejű lányokat hamarabb megkaphatják egy numerára, nem kell értük annyit dolgozni.


Férfiként mondom ezt, mert én is beleestem már ebbe a hibába, bár rondának még senkit nem neveztem.

2016. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is, hagyd ezt a bunkót! Olyat keress, aki vonzónak talál és ez nem csúnyaságfüggő. Mindenkinek más jön be, valakinek te vagy a szexi.
2016. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Régen volt már nővel,úgy van vele,hogy bárki jó neki.Koptasd le.Örülj,hogy véletlen meghallottad,legalább nem élted bele magad jobban.
2016. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet csak a kollégának kellett ezt előadni, mert veled b*szogatják már mióta barátkoztok. És az ilyen "humor" baromi idegesítő már rövid távon is...
2016. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!