Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak az olyan nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak az olyan nőktől valamit a férfiak akiket csúnyának tartanak?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki nagyon nyomul próbálkozik. Már volt is köztünk randi.

Viszont egyik nap fél füllel meghallottam hogy másik kollégájának azt ecsetelgette hogy milyen ronda lány vagyok igazából. Mi van itt a háttérbe? Mit akar tőlem?


2016. febr. 21. 07:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jaj,de naív vagy! Igen,léteznek ilyen férfiak!

Neked nem kell annyit túráznia,mint egy számára "szép" nőnek!

2016. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es ez is benne lehetne a pakliban, hogy csak bekamuzta, hogy ne tudják a kollégák, hogy bejön neki a nő. Meg így hátha békénhagyják.

De ez a nyomulástól is függ. Ha nagyon szexuális jellegű, akkor tényleg csak meg akar..., de ha veled rendes, udvarias, nem csak szexelni akar, akkor várj még, hátha.

2016. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem volt teljesen őszinte amikor azt ecsetelte,hogy csúnya vagy.Tudta,hogy mi a másik férfi véleménye rólad és ahhoz igazította a sajátját,de ő vonzónak talál téged ez biztos.

Csak nem meri ezt felvállalni mások véleményével szemben.

2016. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én interneten ismertem meg a páromat, aki nyíltan a képembe mondta, hogy a fotók alapján nem gondolta, hogy mi jól ki fogunk jönni egymással és még csak annyira az esete sem voltam. Ennek ellenére adott kettőnknek egy esélyt és bár nem vagyok egy topmodell, úgy belém szeretett, mint a huzat. :D

Megjegyzem ő sem menne el férfi modellnek, de mivel nagyon szeretjük egymást, ez egyikünket sem érdekli. Mindig ránk csodálkoznak, annyira nem vagyunk külsőre egy kaliber, de mi nagyon jól megvagyunk. :)

2016. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen pasi már az,aki nem meri a véleményét felvállalni??? Elmondjam?? Hulladék!

Ha a pasid lenne,sosem állna ki mellett,mert napraforogni mindig könnyebb! Felejtős!

2016. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Széppé akar varázsolni, a varázspálcájával.
2016. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!