Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van lányban is nagyon spórolós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lányban is nagyon spórolós?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aki képes akár évekig teljesen megtartóztatni magát minden felesleges dologtól, hogy spóroljon. Csapvizet iszik, a legolcsóbb élelmiszert eszi és abból is csak a minimális kalóriaszükségletét (az egészséget természetesen nem hanyagolja el), rezsire is a legkevesebbet költi, esetleg szülőknél-nagyszülőknél él, hogy ezzel is spóroljon és természetesen egyáltalán semmi olyasmire nem költ, mint út közbeni gyorskaják (otthon csomagol magának), mozi, színház, kultúra (van internet, minden elérhető), szórakozóhely (drága és csak felesleges és egészségkárosító dolgokat fogyasztanak).


És a legfontosabb: nem azért teszi ezt mert annyira rá lenne utalva, hanem egy magasabb cél érdekében. Megveti a hitelek és kölcsönök minden formáját, ezért lakást is csak úgy venne ha 100%-ban saját zsebből ki tudná fizetni. Nem gazdag, de nála "szegényebb" emberek is elszórják a pénzüket cigire, szórakozásra meg hasonlókra, míg ő csak az életbenmaradáshoz szükséges dolgokra költ.


Elvből teszi mindezt. Ha valaha utcára kerülne se venne fel soha hitelt, hanem inkább hajléktalanszállón húzná meg magát hónapokig, annyira megveti a hitelek és akár kamatmentes tartozások minden formáját.


Szerintetek létezik ilyen lányban is?


Nem itt keresek csajt csak több sikertelen randipróbálkozás után próbálom felmérni a potenciális jelöltek számát. :-)



2016. febr. 21. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Ezt úgy hívják sóherség, és nagyon nem szimpatikus tulajdonság. Az igen, hogy házra gyűjtesz, de a módszer az nem. Jó dolog célokat kitűzni magunk elé, és hajtani érte, de a legfontosabb, mindig a célhoz vezető út, azt kell élvezni. Nem úgy hangzik, mintha élvezni lehetne a kenyéren és vízen tengődést
2016. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
és ha meghal holnap? semmi öröme ne legyen? egy fiatal nőnek öltözni kell, virulnia, nem majd fonnyadt öregasszonyként divatoznia. úgyis lecseréled ey 20 évesre amikor 40esek lesztek, most éljen, te meg sanyargasd magad :)
2016. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Magadhoz hasonló lúzert keresel? Menj bammeg dolgozni.

Nem vagyok egy költekező típus, sőt, de egyszer élünk. Nehogy már ne vegyek meg magamnak ezt+azt. Nem kérek senkitől rá pénzt!

2016. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 RRR ***** válasza:
60%

ja,van

csak akkor meg minek él??

2016. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon beteg vagy.

Nem érdemelsz semmit te hülye sváb..

2016. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem aki így él, az nem normális...

Persze, okos dolog, ha valaki spórol, de amit te leírtál, az már rég nem erről szól. Élni jöttünk a Földre, és aki ilyen, hogy nem mer megvenni egy finom hamburgert, vagy nem költ kultúrára, az konkrétan szánalmas szerintem..

2016. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is megvetem a hiteleket de attól még élvezem az életet.Nem vagyok gazdag de inkább azon spórolok,hogy mondjuk nem megyek nyaralni.Főzök itthon de ha olyanom van havi egyszer kétszer igen is elmegyek és megengedek magamnak valamit.Ha valami használati tárgy kell bútor vagy ruha sokszor van,hogy megveszem használtan mert az új -ra nincs elég pénzem.De így is igényesen van berendezve az otthonom.Te már nagyon átesel a ló túloldalára.Így nem élet az élet mit élvezel belőle?
2016. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak sporolos nok is, ismerek is egy parat, de! Nem eppen a te elvarasaid alapjan sporolosak es azert elvarjak, hogy vegyel valamit, randinal te fizess, stb.

Annyit hozza kell tenni, hogy kepesek egyedul elni es nem foloslegesen pazaroljak a penzt (es igen, ritkan mennek moziba filmet nezni, szorakozohelyeket inkabb kerulik).

2016. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán, inkább az idősebbekre jellemző az ilyen mértékű spórolás. Egyébként csodálkozol, hogy sikertelenek a randijaid? A leírásod alapján sétáláson kívül nem nagyon tudsz mást csinálni, ha még egy-egy kávéra vagy sütire is sajnálod a pénzt.
2016. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem mindenki születik úgy, hogy 2-3 helyről is ingatlant, kocsit, nyaralót örököl (vagy örökölni fog). Az ilyen emberek minimum 10 év hátránnyal indulnak. Nem mindenki születik úgy, hogy a szülei tudták támogatni a továbbtanulásban. Az ilyen emberek évről-évre növekvő hátrányba kerülnek, mert túl sokat dolgoznak túl kevés pénzért, miközben az egyetemről diplomával kikerülők több százezrekért csinálják sokszor a nagy semmit. És ez nem nagyképűség. Egy mérnököt vagy orvost tisztelek, becsülök, de politikusainkról derül ki, hogy sokszor még érettségijük sincs, nemhogy diplomájuk, mégis jogász meg ilyen-olyan doktorok. Vida Ildikóról kiderül, hogy nem tud angolul még annyira sem, mint egy közepes tanuló középiskolás. Ezek után ne mondja nekem senki azt, hogy a diplomával minden esetben MEGÉRDEMELTEN jár magasabb fizetés.


Egyébként azért él az ilyen ember, hogy később hitel nélkül meg tudjon vásárolni olyasmit amiről sokszor a nála 3x-4x többet kereső diplomások is csak álmodoznak.


Nekem nem a hamburger okozza az örömet, hanem az, ami 10 év alatt egy hamburger árából összegyűlik és mikor fordul a kocka és az, aki addig lenézett engem, ijedten pislog, hogy honnan szerezzen félmilliót én meg 1 óra alatt elővillantom.


Tudom, hogy szánalmas vagyok, nem kell írni. Sehol sem vagyok Warren Buffetthez vagy Bill Gateshez képest. De boldoggá tesz a tudat, hogy ha kell akkor egyre több mindenre van pénzem, míg diplomás embereknek gondot okoz hirtelen százezret elővillantani.


És gondoljatok bele, kedves utálkozók: Én a víznek literét kevesebb mint 1 forintért iszom. Azt a vizet, amin egy ember képes teljes életet élni. Más meg megveszi a kólát és cukros üdítőket vagy az alkoholt több száz forintos literáron és még beteg is lesz tőle, mert biológiailag kiveti magából a szervezete.

2016. febr. 21. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!