Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, hogy kezdjek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy kezdjek az ismerkedéshez egyedül, ha évek óta nem volt kapcsolatom és főként csak a munkahelyemre járok? 31n

Figyelt kérdés
A barátnőim egy része nem szeret annyira szórakozóhelyekre járni, én sem kultiválom annyira a hangos zenés helyeket:() meg mindenki dolgozik egész nap utána már inkább mennek haza, vagy a barátjukkal csinálnak közös programot..ha találkozom barátaimmal akkor egymáshoz felugrunk vagy elmegyünk együtt futni..illetve írunk chaten, alkalmazkodok a többség szokásaihoz..:-3
2016. febr. 23. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a társkereső oldalak kevésbé szimpatikusak, ahol nem látjuk egymás gesztusait, kisugárzását élőben...
2016. febr. 23. 15:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Bárhol,de tényleg bárhol.

Ez lehet az internet,lehet egy könyvtár,vagy éppen kutyasétáltatás közben is.

Ami fontos,ne ez határozza meg az életed,nem egy párkapcsolaton múlik,milyen életed van,még ha vágysz is rá.

Keress olyan fórumokat,ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak,vagy valami hobbi.

A lényeg,amíg csak a melóhelyedre jársz,és otthon vagy,addig nehéz.

2016. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, hogy ne ez határozza meg az ember életét- a kapcsolat megléte vagy hiánya..néha sikerül aztán rájövök, hogy mégsem tudom megvalósítani..

Meg az is van bennem, hogy ha a huszonéveimben sem jött össze igazán a párkapcsolat..szebb nem lesz az ember az évek múlásával..de végülis a világ nem dől össze:P

2016. febr. 23. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:

31 éves vagy.

Nem vagy öreg,ne viccelj!

Gondold végig,vajon miért nem jöttek össze korábban a párkapcsolataid,és tanulj belőle.

Foglalkozz,adj magadra,egy 30+ nő is lehet szexi,dögös,sőt...fel a fejjel:)

2016. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja most még megvan az önbizalmam a külsőmmel kapcsolatban, de köszi a bíztató választ.:)nem ezen a téren vannak problémáim, inkább a nyitottság azt hiszem, bizalom..ha végiggondolom az eddigi életemet..

csak nem tudom mire várjak igazából..

2016. febr. 23. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát a sok csalódástól nehezen nyílsz meg,nehezen bízol meg bárkiben is?
2016. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem alapból valahogy nem mertem kapcsolatokba belemenni ha azt éreztem az elején, hogy ki akar használni a pasi..
2016. febr. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!